Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti szoktatok olyan emberekre...

Ti szoktatok olyan emberekre gondolni, akivel nem vagytok szoros kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Magamból tudok kiindulni, és érdekel, hogy más is így van-e. Tehát vannak emberek, akikkel csak 2-3 napot/programot voltam együtt, dejókat beszélgettünk és a szívembe zártam Őket. És ezért sokszor eszembe jutnak, időnként rájuk írok, hogy vannak. Ma eltűnődtem, hogy milyen érdekes, hogy Ők nem is tudják mennyit gondolok Rájuk. Szerencsére ez visszafelé is működik, rám is rám írnak olyanok, akikkel csak párszor találkoztam, de az minőségi időtöltés volt és jól esik tudni, hogy van a másik. Nektek vannak ilyen emberek az életetekben?
2015. dec. 12. 22:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Én rengeteg mindenkire gondolok, viszont rám b****szik mindenki.
2015. dec. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ilyesmi velem is előfordul, van amikor álmodni is szoktam régi ismerőseimmel, hogy megint együtt vagyok velük valamilyen alkalomból. De igazából nekem sem válaszolnak soha sem s én sem biztos, hogy szívesen találkoznék velük ismét. Valójában nem nagyon kedvem van visszapörgetni az időt, míg ha jó is volt, akkor sem.
2015. dec. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak 1-re.Sosem éreztem magam még olyan jól egy nővel sem.
2015. dec. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. dec. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen, még idegenekre is, ha valamiért megfogott bennük valami.

Ha beszélgetést kezdek valakivel az azért van, mert szeretném megismerni, és ha jó volt a megérzésem vele kapcsolatban és továbbra is szimpatikus, szeretnék hosszútávon is barátságban lenni vele. Ritkán szólok csak úgy emberekhez egyébként, csak akkor ha muszáj.

Elég rosszul esett mikor rájöttem, hogy az emberek többsége mennyire felszínes és érzelem mentes olyan dolgokkal kapcsolatban amik nekem fontosak.


Szintén írtam már rá régi 'ismerősökre' és álmodtam már olyan emberekkel is akiket csak a fészbúkon láttam.

18/L

2015. dec. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!