Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egy baráton, akit nagyon...

Egy baráton, akit nagyon szerettél, de a végén már csak bántani tudott és még meg is szakította veled a kapcsolatot, hogyan és mennyi idő alatt lehet túllépni?

Figyelt kérdés

Azt hittem már túl vagyok rajta, de megláttam hogy kitett egy képet és felkavarodtam...

Másfél hónapja vége...


2015. dec. 12. 22:08
 1/7 anonim ***** válasza:
biztos hogy csak barát?
2015. dec. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Velem majus vegen tortent ez es azota se leptem tul rajta..
2015. dec. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen :D

Én lány vagyok ő meg meleg fiú.

2015. dec. 12. 22:13
 4/7 anonim ***** válasza:
1. vagyok nem tettsed magad tul rajta? :D meleg ide vagy oda bezártad a szivedbe . Én a hejedbe kiálnék elé és azt mondanám : Én még mindig a barátod szeretnék lenni ! gond megoldva . Legyen már kicsi magabiztoság benned bántani mivel bántott meg szavakkal? ne add olyan a te szavaidal ezt a ,,barátságot,, xD most se hiszem hogy csak ennyiröl lenne szó
2015. dec. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Értem, tehát neked nincsenek ellenkező nemű barátaid, vagy nem tudsz megszeretni senkit nagyon-nagyon a szerelmeden kívül. :) Mások vagyunk. Nem kell bántani.
2015. dec. 12. 22:25
 6/7 anonim ***** válasza:
Bocsi ha bántásnak vetted .Istenem mindenki szarkazmusnak érzi az irásom? xD nekem is van fiu barátom.Söt több idöt töltök vele mint a lány barátaimmal.Sok sikert kivánok szerezd vissza a barátságotok.
2015. dec. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2015. dec. 12. 22:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!