Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem akarok folyton itthon...

Nem akarok folyton itthon ülni a könyvek fölé görnyedve. Elpazarlom az éveimet?

Figyelt kérdés
Oké értem én hogy fontos a tanulás. Mindenből négyes ötös vagyok. De ha el akarok menni itthontól, max 1 órára engednek ki, akkor is levisznek, és hazaszállítanak kocsival. Randizni tabu. Nem mintha akarnék barátot, vagy kellenék valakinek. Egyedül is tök élveznék kimenni néha, vagy csak a barátaimmal, suli után nem rögtön hazamenni miután magamba tömtem az ízetlen menzai kaját. Tapasztalatokat szeretnék szerezni, kipróbálni a cigit, a piát, aztán rájönni hogy mindkettő rossz. Sìrni akarok, és nem csak a szar filmeken amiket itthon nézek hogy ne dögöljek bele a monoton unalmas napokba. Meg nevetni akarok, és esőben táncolni, meg bevásárlókocsikat lopni, adrenalint. Ha azt mondom a szüleimnek hogy unatkozom itthon, kiküldenek az udvarra, ahol még annyi érdekes dolog sincs, mint a házban.
2015. dec. 13. 17:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Neked kell tudnod. De valahol ez is tapasztalat.
2015. dec. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Mindig hallom hogy apa meséli hogy milyen botrányos dolgokat csináltak suliba és jókat röhög rajta, meg mik voltak koleszban. Én mit meséljek a gyerekeimnek? "Na igen kislányom, az is egy olyan szombat este volt mint a többi, de a véletlenül leejtettem egy pöttyös bögrét. Másra nem nagyon emlékszem abból az évtizedből"
2015. dec. 13. 17:23
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgess erről el a szüleiddel. Mert nem normális, hogy ennyire megszabják és megkorlátozzák mit csinálj. Jól tanulsz, akkor már had legyen annyi szabadságod, hogy a szabadidődben azt csinálj amit szeretnél.
2015. dec. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

én kipróbáltam a cigit és a piát,berúgást 17 évesen...jó lány létemre...de tényleg tényleg szar volt,jól gondolod


20/L

2015. dec. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ezernyi más dologra lehetsz attól még büszke. Én sem ittam, cigiztem a Te korodban, nem is nagyon jártam el otthonról, mert egyszerűen nem volt kivel, csak a különbség, hogy én a tanulást sem vettem komolyan. A mai napig nincsenek barátaim, de nem is vágyom rájuk, viszont egyetemet végeztem, már van feleségem, és mindig azért teszek, hogy büszke lehessek évek múlva magamra. Nekem éppen elég lesz ennyiről mesélnem a gyerekeimnek. Inkább ez, mint bort igyak, és vizet prédikáljak, mint ahogy a Te szüleid teszik.
2015. dec. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Még azt hozzáteszem, hogy a szüleim nem tiltottak nekem semmit. Ha téged nem engednek, érd el, hogy bízzanak benned.
2015. dec. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

A szüleid nem normálisak, hogy ennyire korlátoznak.


De ha a bevásárlókocsik lopása, a cigizés, a piálás jelentik neked a kalandokat, akkor te sem vagy teljesen az.

2015. dec. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Most komolyan ezeket csinálnád? Cigi, pia, bevásárlókocsi lopás.

Ez aztán a tapasztalat...tényleg.


"Nevetni akarok és esőben táncolni"


Jézusom...

2015. dec. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Azert szerintem vannak dolgok, amiket nem kell kiprobalnod azert, hogy tudd, hogy azok rosszak. Ha eleg eszed van, es nem csak azert akarsz pl. cigizni, hogy elmondhasd magadrol, hogy kiprobaltad, akkor miert kell megtenned? Fel tudtam ugy noni, hogy sosem rugtam be es nem vettem cigit a szamba, raadasul buszke is vagyok magamra emiatt.


Arrol meg ne is beszeljunk, hogy ha a szuleid nagy nehezen engedelyeznek neked nemi kijarast, es megtudnak, hogy ezek kozul barmelyiket megtetted, biztos lehetsz abban, hogy onnantol kezdve jo okuk lesz soha tobbe el nem engedni teged, amig naluk laksz.


De arrol tenyleg beszelgess veluk, hogy tulsagosan szigoruan bannak veled e tekintetben. Jol tanulsz es az irasodon is latszik, hogy intelligens, normalis ember vagy. Nem hiszem, hogy a szuleidnek annyira nehezukre esne megbizniuk benned, ezert csak puhitsd oket kitartoan! Sok sikert :)

2015. dec. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
pl azt mondhatod majd a gyerekeidnek, hogy "látod kislányom, én tanultam míg ott az a csöves bácsi bevásárlókocsikat lopott, és ő most csöves én meg oda utazom a világban ahova akarok, mert a cégeimet más emberek elvezetik, így a pénzre sincs gondom."
2015. dec. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!