Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Létezik melegek között barátsá...

Létezik melegek között barátság? Miért nem találom?

Figyelt kérdés
Olyan jó lenne néha beülni valahova beszélgetni, filmezni, sétálni, akármi, olyan emberekkel akikkel teljesen őszinte lehetek. Kezdem elveszíteni a reményt :/ 20/f

2015. dec. 14. 19:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Létezik. Próbáltál már netes fórumokon keresgélni?
2015. dec. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Persze, de egy-két személytelen üzenetváltásnál egyik sem jutott tovább :/
2015. dec. 14. 23:10
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen, létezik. Nekem például vannak meleg barátaim, akikkel lelkizek, beszélgetek, de több nem volt köztünk, szimplán csak barátok. 20/f
2015. dec. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ennek örülök, és közben irigykedem:)
2015. dec. 15. 14:06
 5/9 anonim ***** válasza:
én lány vagyok és igaz nem vagyok meleg, de van meleg barátom aki nyíltan elmondhat nekem bármit, mert megértem, szóval biztosíthatlak róla, hogy ne add fel, mert tuti vannak csomó nem meleg lányok is, akikkel ezeket őszintén és nyíltan megbeszélheted!:) ha pedig meleg, akkor szerintem vannak oldalak, ahol lehet idővel találni jó beszélgetőpartnereket!:3
2015. dec. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Próbálkoztam ilyen oldalakon, de a beszélgetések 99% kimerült a szia-mizu szintű eszmecserékben :(
2015. dec. 23. 09:57
 7/9 anonim ***** válasza:
csak találsz majd egyet, akivel más lesz, csak ne add fel! minden kezdet nehéz!:) majd megismersz valakit, akinek mondjuk ugyanazok az érdeklődései vannak, vagy hasonlóan gondolkodtok és ha még eleinte kicsit akadozva is megy a beszélgetés, majd belejöttök, és egyre mélyebbek lesznek, és már barátok is lesztek! ne ess kétségbe ha nem találsz még eleinte, én biztos vagyok benne hogy csak idők kérdése:) szurkolok!^_^
2015. dec. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Aranyos vagy! :))
2015. dec. 24. 15:55
 9/9 anonim ***** válasza:
Létezik, igen. Azt sajna nem tudom, miért nem találod. Nekem két nagyon jó meleg barátom van, őket már hosszú évek óta ismerem. Épp a napokban számoltuk, egyikkel már csaknem 10 éve tart. Igaz, hogy főleg netes a dolog, mert a távolság miatt nehéz találkozókat kieszközölni, de még így is fantasztikus valaki olyannal beszégletni, aki előtt nem kell kicsit se megjátszanod magad és teljesen önmagad lehetsz. Szóval, ne add fel :)
2016. jún. 28. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!