Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti elmondanátok a legjobb...

Ti elmondanátok a legjobb barátotoknak/barátnőtöknek?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy tudtok egy nagy titkot, aminek köze van a legjobb barátnőtökhöz/barátotokhoz, de ha elmondanátok neki, az teljesen megváltoztatná az életét, lelkileg tönkretenné.


Véleményt szándékosan nem írok (még), hogy ne befolyásoljalak titeket. Csak kíváncsi vagyok a gondolataitokra.



2015. dec. 14. 18:22
1 2
 1/12 alasda válasza:
73%
Hát az igazság mindig fontos de én ha a helyedben lennék nem mondanám el akár mekkora is szemétnek tartanak mert ezzel többet ártanék mint használnék és valljuk be őszintén szerintem nincs olyan ember a földön aki mindig kimondta a másiknak azt amit gondolt de ez csak az én véleményem.
2015. dec. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem lenne rá kihatással egyébként, pl nem akarja senki megölni, akkor nem hiszem.
2015. dec. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy mi az.

Így nem tudok véleményt írni.

Pl. ha láttam volna valamelyik szülőjét, hogy megcsalja a másikat, akkor azt nem mondanám el, mert ez a szülők dolga.

De ha mondjuk az ő párját láttam volna mással, azt elmondanám. Mert én is azt szeretném, hogy ha tudják az ismerőseim, akkor mondják már el nekem is. Ne én legyek a hülye, akinek a háta mögött zajlik minden.

De még ezer eset lehet. És minden esetnél más a helyzet. Szóval így nem tudom.

2015. dec. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Persze, tudom, hogy konkrét helyzet nélkül nehéz véleményt mondani.

Egyébként semmi esetre sem fogom elmondani neki, mert (ahogy előttem írták), nem az én feladatom, és nem akarom őt bántani.

Köszönöm a válaszokat!

2015. dec. 14. 19:10
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is attól függ mi az.


Ha a párját láttam vkivel,azt tuti elmondanám,lehet össze törne lelkileg és tönkre menne ha nagyon szereti. De én nem bírnék a lelkiismeretemmel,hogy látom a párjával csókolózni,meg áradozik róla és a r..dék közben csalja.Ezért mondják az igazság tud fájni,eléggé.


Ez egy anonim oldal,írd le a konkrét dolgot,úgy tudnánk segíteni jobban.

2015. dec. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Arról tudok, hogy az egyik szülőjének viszonya volt.
2015. dec. 14. 20:55
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
6: Ezt nem mondd el. Ez nagyon bonyolult dolog, amibe egy kívülálló, főleg gyerek nem láthat bele. Lehet, hogy a másik szülő is tud róla. Ez az ő ügyük.
2015. dec. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Tud róla a másik szülő is. És eszem ágában sincs elmondani, régóta tudok már róla, szimplán csak érdekelt, hogy ti is úgy látjátok-e, ahogyan én, mivel senkivel sem beszélhetek erről (nyilván).
2015. dec. 14. 21:16
 9/12 anonim ***** válasza:
Szülős dologba én sem szólnék bele. Az inkább családi ügy.
2015. dec. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szülői dologba nem szólnék bele, még a saját szüleim félrelépéseibe se avatkoztam bele, mert az az ő kapcsolatuk, és nem kérték a véleményem/segítségem.
2015. dec. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!