Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az normális hogy mindig több...

Az normális hogy mindig több napot várnom kell arra, hogy egy haverom visszaírjon nekem?

Figyelt kérdés
Mert sokszor nincs kedve visszaírni nekem, pedig tudja azt is mennyit szenvedek és társaságra lenne szükségem. De elmondása szerint szeret velem beszélni, nem is zavarom és még fontos is vagyok neki
2015. dec. 15. 11:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy leterheled a gondjaiddal, a szenvedéseiddel, csak nem meri megmondani, hogy a nyakán lógsz. Keress más barátokat is, mert a sok panaszkodásba hamar beleunnak az emberek.
2015. dec. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha valami nagyon fontos kérdés, akkor persze válaszoljon, ahogy tud.

De csak úgy a semmiről beszélgetni, mert éppen unatkozol, az olyan erőltetett és unalmas tud lenni.

Ha ennyire vágysz társaságra, akkor csináljatok valami programot, menjetek el valahova, beszéljetek élőben.

És persze a barátok nem arra vannak, hogy elszórakoztassanak, ha éppen unatkozol, ezt nem lehet elvárni senkitől sem, hogy azzal töltse az idejét, hogy üljön a gép előtt, vagy nyomkodja a telefont, mert te nem találod fel magad.

2015. dec. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!