Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Megtaláltam a lelki társamat?

Megtaláltam a lelki társamat?

Figyelt kérdés

Jött egy új osztálytásrsunk, eltelt kb 2 nap és azt éreztem hogy rettenetesen szerelmes vagyok belé mindig pont ugyan olyan színű ruhákat vettünk fel sőt a szobánk fala is ugyan olyan színű , ültetéseknél is valahogy mindig úgy sikerült a tanároknak az elültetés hogy elém ült vagy mögém vagy majdnem velem szemben és egyszer úgy hogy a terem egyik végében én átlósan a másikban ő. Mondtam ezt a legjobb baátnőmnek és ö"sszehozta" hogy barátok legyünk. Mind a ketten gamerek vagy hogy máshogy fogalmazzak kockák vagyunk és zenét is ugyan olyat hallgatunk. Sokszor szavak nélkül is megértjük egymást.Volt már amikor beteg volt és pont akkor én is az voltam,éreztem hogy rosszul vagyok hányingerem van. Most is ez volt és ma már nem voltam ilyen rosszul és kiderült hogy ma már neki sincs semmi baja :D Ma sokat beszélgettünk és annyira furcsa mert hogy említettem rettentő szerelmes voltam belé és ezt nem érzem, sokkal többet érzek ennél nem tudom megfogalmazni de érzem hogy elválaszthatatlanok vagyunk olyan mint egy ikertestvér vagy nem is tudom ha ott van a közelemben akkor úgy érzem védelmezve vagyok, olyan biztonságban érzem magamat tudom mit mond még mielőtt kimonaná ha rámnéz akkor persze zavarban vagyok és rettenetesen féltékeny vagyok de ez mellékes :D Még csak nem is egy városban vagyunk de így távolabbról is megérzem hogy mit csinál csak azt nem tudom hogy ő is így van e vele :D Szerintetek ő lenne a lelki társam? Már megtaláltam volna?

13/l



2015. dec. 18. 16:02
 1/5 A kérdező kommentje:
*bocsi a helyesírási hibákért de telefonról írok, és nem tudom valamit számít e de egy szegedi iskolába járunk és ő 14 éves*
2015. dec. 18. 16:15
 2/5 elwera ***** válasza:
Ezek alapján simán lehet, igen :D
2015. dec. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
*-* és szerinted elmondjam neki vagy kérdezzem meg úgy spontán hogy neki is van e ilyen?
2015. dec. 18. 16:19
 4/5 A kérdező kommentje:
Mármint ilyen érzése :D
2015. dec. 18. 16:19
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem igen. Most biztos nagyon boldog lehetsz. :) Remélem ő is viszonozza az érzéseidet!

Én sem csak egy fiút keresek, aki életem végéig mellettem lesz, hanem a lelkitársamat!

2015. dec. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!