Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan köthetnék új barátságokat?

Hogyan köthetnék új barátságokat?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok,igazán most élném az életemet,de szinte mem tudom. A régi barátaim túl spórolósak lettekvagy nem egyezik az izlésünk vagy nem akarnak menni sehova,mint pl buli.. Egy 2-3000ft-os belépőt is sokallnak én inkább az úgymond elitebb, jo helyek felé húzok,mint sem valami kocsma fele. akárhányszor " hirdetést" dok fel,mindig 30 körüliek jelentkeznek. Ez nem sz én korosztályom! Hol találhatnék,olyan fiúkat lányokat,akiket annyira nem izgat az anyagi dolog és hajlandó mondjuk 5-8000 et kifizetni egy bulis éjszakáért. Mondjuk a ligetben vagy mas efféle helyen?!
2015. dec. 23. 16:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Tapasztalatból mondom, hogy a régi "barátságok" már halottak is. Én is állandóan azt hallgattam, hogy jajj ide nincs pénz oda nincs pénz. Lézerharc, paintball, lövészet, escape room játék, nagyobb koncertek, új és hangulatos bárok, kiállítások, színház. Mindegyik ugrott az idióta haveri társaságom miatt. Bezzeg hétközben 6szor elmentek piálni valami fos helyre :D

Mikor új sulim lett, lettek új haverok is. Sőt, egy legjobb barátom is. Egy új társaság nagy eséllyel hoz új barátságot is.

2015. dec. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom,mert ha csak általános iskolára nézek vissza,mindnkinek volt egy legjobb barát,ma már kb köszönő viszonyban sincsenek. Nekem is volt ilyen barát vagy mi,ma már látni sem látjuk egymást, talán hála égnek, nem is hiányzik, de új barátok,uj társaság lehetne. Utóbbi időbe csak szezonális barátságságok voltak, legutóbb részt vettem egy tanfolyamon 10 hónapig tartott most már csak néhabeszelûnk facebookon.. Pedig én találkoznék velük. Az a helyzet,hogy egyedül nehéz elmenni valahova és anélkül nem lesz új barátság.
2015. dec. 23. 18:12
 3/5 anonim ***** válasza:
A leg egyszerübb mod a buliba pl.Csá loghatok veletek? és gond megoldva.
2015. dec. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
El sem hiszem, hogy mások is járnak hasonló cipőben.. Nekem konkrétan nem muszáj elit helyre menni, szimplán nem jönnek sehova. A városban jobban lehetne ismerkedni, de egyedül nem szoktam bemenni. Az egyik kapcsolatban van, a másik nem bulizós, a harmadik fáradt. Irigylem azokat, akiknek van egy jó összeszokott brigádjuk és mindig mennek valamerre. 23/f
2015. dec. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ismerős a helyzet.Én is szívesen ismernék meg új embereket.Kérdező,hasonló cipőben járunk,ha gondolod nekem írhatsz 21/F
2015. dec. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!