Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Vannak itt olyanok, akik nem...

Vannak itt olyanok, akik nem képesek barátságokat kialakítani?

Figyelt kérdés
Mondjuk nem olyan jó a beszélőkéjük... Vagy egyszerűen nem figyelnek rájuk. Mert pl hozzám nem szoktak odajönni barátkozni, tehát egész nap egyedül vagyok. Így meg a kommunikációm se fejlesztem. Tehát egyre távolibbak az emberek. Olyan rossz, hogy nem nyitnak felém, én meg hiába próbálok, nem vagyok jó társalgó, sokszor semmi gondolatom nem támad, olyan, mintha üres lennék.

#kapcsolat #önbizalom #inttovertáltság
2015. nov. 23. 20:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
én is ilyen cipőben járok :/
2015. nov. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én se tudok barátkozni! :-(
2015. nov. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
És mióta? Mert én egész életemben ilyen voltam... Jó, ha egy barátnőm volt... Van, aki tud segíteni, hogy lehetnék szimpibb? Kérdezni szoktam általában, hogy ne legyen az, hogy nem érdekel a másik fél. De múltkor randin ez se jött be, mert megjegyezték, hogy csöndes vagyok.
2015. nov. 23. 21:03
 4/13 A kérdező kommentje:
Ja, amúgy nő vagyok. Szóval külön boldogság, mert a nők amúgy alapvetően beszédesebbek, én meg nem. Azt hittem ez a pasiknak tetszik, de nekik se...
2015. nov. 23. 21:05
 5/13 anonim ***** válasza:
vannak
2015. nov. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nem, ide csak aegmenőbb, legismertebb kultuszfigurák járnak...


Amúgy én pont az ellenkező tábort erősítem, szóval ha kérdésed van, lehet tudok segíteni..

2015. nov. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
*a legmenőbb
2015. nov. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Jelen. Nálam ráadásul az a poén, hogy simán elbeszélgetek bárkivel, jóban vagyok a körülöttem lévő emberekkel, valahogy mégse sikerül a laza haverságon túljutni, ötletem sincs miért, nem tudom, mi hiányzik. Mindig is ilyen voltam.

21/L

2015. nov. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem nehezen sikerül, de pár év alatt mindig lelépnek. 1-2 maradt csak meg.
2015. nov. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Vicces,mert nekem jó a beszélőm, kedvelnek is az emberek, mégis megreked az összes kapcsolatom egy haveri vagy jó ismerősi szinten. Rossz, mert vágynék igazi barátokra:( régen nem ez volt, nem tudom, mi lett


24\L

2015. nov. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!