Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy kell elmélyíteni a...

Hogy kell elmélyíteni a barátságokat?

Figyelt kérdés
Könnyen beszélgetek emberekkel, sok ismerősöm van, de sokan megmaradnak az iskolai barát, egyetemi barát, munkahelyi barát stb. kategóriában. Hogyan barátkozzak össze jobban, szorosabban az emberekkel?
2015. nov. 12. 17:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha a másik fél is akarja, akkor menni fog. Ha ő nem akarja, akkor nem fog menni.
2015. nov. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ásóval.XD


Viccet félre téve egy meghívás sokat lendít a dologokon teszem azt egy sörre például de az nem is lényeges.A gesztus már annál inkább, ebből kifolyólag lesz beszélgetés ami a meghívással egybekötve színezi a dolgot.Utánna ha jól sül el a dolog megy minden a maga medrében...Szerintem.

2015. nov. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Valahogy a meghívásokra is azt érzem, hogy a közeli helyekig terjednek. Sütiző a földszinten, kávézó az alagsorban satöbbi, hiába javasolok mást.
2015. nov. 12. 19:25
 4/12 anonim ***** válasza:
És élsz velük?
2015. nov. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Én vagyok, aki javasolja őket.
2015. nov. 12. 20:00
 6/12 A kérdező kommentje:
Mármint javaslok mást, de általában az én ötletem, hogy egyáltalán menjünk valahová, de sose akarnak messzebbre.
2015. nov. 12. 20:01
 7/12 anonim ***** válasza:
Legyetek sokat egyutt. Amikor pl egsetemn vagy akkor menj oda akkor isbha nincs egyedul. Hivd fel neha vagy interneten beszeljetek, ossz neg veluk bizalmas dolgokat
2015. nov. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
És ha ezek megvannak, akkor számíthatok arra, hogy majd a barátjuknak tartanak? Ettől nem fog véget érni mindez, ha valaki elköltözik, munkát vált vagy bármi?
2015. nov. 12. 22:52
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem osztom az utolsó válaszadó véleményét.Semmiképp ne ossz meg magán jellegű dolgokat idegenekkel.Sosem tudhatod kivel állsz szemben.
2015. nov. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
DE akkor meg hogy kezdjem el a dolgot? Jó, persze nem az, hogy letámadom őket rögtön az élettörténetemmel. De akkor hogy alakuljon ez ki?
2015. nov. 12. 23:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!