Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Most érezzem magam rosszul,...

Most érezzem magam rosszul, amiért egyszer nem pattanok a haverom csettintésére? 19F

Figyelt kérdés

Minden nap van valami amit kér. Töltsek le neki filmeket, kísérjem ki a buszhoz, menjek be vele ebbe-abba a boltba, menjek ki hozzájuk, adjak neki egy ezrest cigire, majd visszaadja 2 nap múlva, adjam kölcsön az ingem stb. stb. a sor végtelen..

Én a büdös életbe nem kérek tőle semmit, csak, ha muszáj. Most meg azt találta ki, hogy menjek el neki feltölteni a telefonját, mert az ő falujában nem lehet hétvégén, én pedig városi vagyok, így menjek el lottózóba és töltsek neki rá pénzt, majd megadja, mert, ha nincs rajta pénz, akkor nem lesz mobilnetje hétvégén. Nem is az a baj, hogy fél óra elmenne a napomból, meg még életemben nem töltöttem fel telefonra pénzt, szóval azt sem tudom mit kell csinálni, de nem érdekel, mert megcsinálnám, csak már unom, hogy minden héten van 4-5 dolog amivel ki kell őt szolgálni. Most már unom.. Rosszul kellene éreznem magam, vagy jogosan vagyok ideges?


2015. máj. 16. 15:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Jogosan vagy ideges.Az ilyen még csak havernak sem nevezhető, hanem egy élősködő, lehúzós kis ge*inek, aki látja hogy veled mindent meg lehet csinálni.Állj a sarkadra és mondd meg neki hogy elég volt, többet ne kérjen tőled semmit.Vagy kezdj el kérni te is tőle dolgokat, szívességeket, majd meglátjuk akkor hogyan fog viselkedni.
2015. máj. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
lehúz téged folyamatosan....de am otthon nincs wifi? vagy minek kell a mobilnet hétvégére??? :D
2015. máj. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

önállótlan gyikgyuri, szerintem ne foglalkozz vele.

Túl jó ember vagy. Inkább törődj a magad terveivel, ő meg oldja meg a sz..ros dolgait egyedül

(persze, néha néha segíteni valakinek, az nem ez a kategória)

2015. máj. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Nincs nekik internet otthon. Mindenkinek van telefon még talán 2 is, meg mobilnet, de gép és internet nincs.
2015. máj. 16. 16:07
 5/19 anonim ***** válasza:

Jogosan vagy ideges, mert ha kihúznád a fejed a hátsódból, akkor észrevennéd, hogy rohadtul ki vagy használva és még hagyod is. Ezek az apró-cseprő dolgok, ha néha-néha előfordulnak, akkor oké, de az, hogy hetente 4-5 alkalommal konkrétan ugráltatva vagy, az azért már finoman szólva is sok.


Miért hagyod, hogy így a nyakadra nőjön? Nem a cselédje vagy, hogy ugrálj neki. Állj a sarkadra és mondj nemet a hülye kis kéréseire, ennyi. Akkor majd szépen leszokik róla, hogy kéregessen.


Két napot meg kibír internet nélkül, más elfoglaltság is van a világon.

2015. máj. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Nem vettem észre eddig én se, hogy mennyit kér, csak most, hogy belegondoltam, mert igazából nem megterhelőek ezek a dolgok nekem, mert úgyis visszaadja a pénzt, meg az inget, meg letölteni egy filmet se tart sokba, csak korlátozva van az account a hit'n'run miatt, mert többen használják és csak én töltöm vissza amit letöltök, de ez most mindegy.. :D

Szóval nem olyan nagy dolgok ezek, csak ma semmi kedvem nincs mászkálni, habár este felé lehet lemegyek sétálni és feltöltöm neki, mert úgyse csinálok semmit. Csak most megmondtam neki, hogy nem töltöm fel, mert nincs kedvem, majd, ha lesz rajta pénz akkor észreveszi..

2015. máj. 16. 16:14
 7/19 anonim ***** válasza:
figyelj, így azért viszont, hogy nincs gépe otthon, meg wifi, érthető, hogy megkér azért, hogy tölts le neki filmeket... ha meg mindig megadja a tartozását, akkor nincsen gond...végülis kihez forduljon, ha nem hozzád?
2015. máj. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Tudom, ezért is gondolkoztam el rajta, hogy most szemétség-e vagy nem, ha nem megyek el neki. Csak ő ezt olyan alap dolognak veszi, hogy mindent amit szól én rögtön megadom neki, hogy már tényleg átlép haverságból kihasználásba. Meg telefonjára is csak azért kell pénz, hogy messengerezzen és most együtt van egy lánnyal, de már egy másikat szédít, akivel most együtt van, azt pedig dobni akarja majd, csak még szédíti őt is egy kicsit. Szóval azért ebbe is belegondoltam, hogy miért van szüksége a mobilnetre és szépen fogalmazva sem "nemes célra" használja perpillanat.. Jó ez már nem ide tartozik, de cél és eszköz, ugye.. :)
2015. máj. 16. 16:26
 9/19 anonim ***** válasza:
"nincs otthon internet" :D haha, a 21. században ez azért elég hihetetlen
2015. máj. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Mivel nincs nekik szükségük gépre, ezért internetre sem fizettek elő. Ott van a telefon mindenkinek mobilnetttel karöltve és megfelel nekik. Feleslegesen nem fognak fizetni érte.
2015. máj. 16. 16:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!