Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha "elfogytak" a barátaim,...

Ha "elfogytak" a barátaim, akkor hol tudnék újakkal ismerkedni? 20L

Figyelt kérdés

Sajnos a hozzám közel álló barátnőim elfogytak, kimentek az érettségi után külföldre tanulni és dolgozni, vagy eltávolodtunk egymástól, s noha van pár barátnőm de velük meg nem valami szoros a viszony, viszont én mindig is a szorosabb, mélyebb barátságokat pártoltam s enélkül mostanában eléggé hiányérzetem van:(

A buli meg társai hidegen hagy, a kulturális dolgok, nyelvek, művészetek, sport, főzés, főként állatok érdekelnek, de mostanában csak 30 feletti korosztállyal futok össze ezekben, vagy olyanokkal akik nem nyitottak eléggé egy barátkozásra.

Logikusan, főként velem azonos neműekre gondoltam.

Ötletek?:)


2015. dec. 27. 15:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Facebook csoportok, fórumok? Össze lehet ismerkedni olyan emberekkel, akiket ugyanazok a dolgok érdekelnek. Nekem is van olyan barátnőm akit, egy sorozat által ismertem meg. Csak az a baj, hogy messze lakik. El lehet lenni ilyen csoportokban, nem unatkozik az ember. Vagy menj társaságba, keress hobbit, valami oktatásra menj el és ott lesznek emberek.
2015. dec. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szegeny te :( Egy mely baratsag kialakulasahoz ido kell. Gondolom, akik kimentek kulfoldre, azokkal sem par honap alattbalakult ki ilyen. A baratsagot meg szerintem amugy sem lehet keresni. Ne foglalkozz a korosztallyal csak csinald, amit szerets, es majd jon.
2015. dec. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ismerkedj itt!:) nekem.írhatsz.ha gondolod én is szeretek főzni sőt ha minden jól megy dietetikus leszek :) 22/L
2015. dec. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!