Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha elfogytak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha elfogytak a barátaim, és nincs kedvem ismerkedni, mert utána biztos megint ugyanez történne?

Figyelt kérdés
2014. febr. 24. 22:04
 1/9 anonim ***** válasza:
ugyan így vagyok én is
2014. febr. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Miért történne megint ugyanaz?
2014. febr. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Fiú vagy lány vagy? Hány éves?
2014. febr. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nem kötekedni akarok, de nem lehet, hogy neked is változnod kéne?
2014. febr. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
4., Persze, nyilván nem véletlen. (Csak nem jöttem rá, hogy pontosan min kellene.)
2014. febr. 24. 22:08
 6/9 anonim ***** válasza:
vonulj kolostorba-zárdába.
2014. febr. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Akik éntőlem eltűntek(legtöbbjük az őszinteségem miatt)Nem is Igazi barátok voltak.kb:2-3 embert neveznék annak.
2014. febr. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az első válaszolóhoz. Én is így vagyok vele.


Ráadásul a vicc, hogy nem nálam van a probléma. Az a maroknyi ember, aki megmaradt nekem adott igazat minden egyes alkalommal, amikor lekoptattam valakit.

2014. febr. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor ne ismerkedj! Nincs törvénybe írva, hogy mindenkinek kötelező ismerkednie, buliba járnia, és párkapcsolatban élnie. Bár ha lenne, én akkor is lesz@rném magasról.
2014. febr. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!