Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy tegyünk jó első benyomást...

Hogy tegyünk jó első benyomást? Hogy kell ismerkedni?

Figyelt kérdés

Sokszor azelőtt leszűrik az emberek, hogy nem kedelnek engem, mielőtt rendesen elkezdtünk volna beszélgetni. Mi a módja annak, hogy az emberek egy jó "lehetőséget" lássanak bennem, és ne a rosszat? Nem partnerkeresésnél, hanem tiniknél ismerkedésnél, barátkozásnál. Hamarosan táborba megyek, és amúgy is egy nehezen barátkozó egyéniség vagyok, nem szeretném, hogy az egész tábor alatt unatkozzak, mert első nap senkire nem tettem jó benyomást. Tehát: hogy csevegjek közvetlenül ismeretlen emberekkel?

Köszönöm a segíséget^^



2015. dec. 27. 15:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Az nem lehet, hogy Te szűröd le hogy nem kedvelnek, mielőtt elkezdtél volna másokkal beszélgetni?

Mások csak akkor tudnak elfogadni, ha te is el tudod fogadni magadat.

2015. dec. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én azokkal szoktam ilyen lenni általában akikről lesüt hogy beképzeltek, persze lehet hogy igazából nem azok de az látszik rajtuk. Nem csak öltözködés meg ilyenek számítanak, hanem ilyen apróságok is idegesítenek hogy pl nem tudja becsukni a száját nyugalmi helyzetben... remélem segítettem, és még az hogy ne erőlködj nagyon hogy jó benyomást tegyél, szard le, ne légy nyomulós, ha látszik hogy magadat adod szerintem nem fognak kinézi
2015. dec. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%

Add önmagadat!

Tudom,hogy ez így önmagában nem nagy segítség,de gondolj bele:

Ha önmagadat adod,és nem lesznek barátaid akkor elítélnek,és ilyen barátokat SOHA ne akarj!

Ha önmagadat adod,és úgy lesznek barátaid, akkor nagyon becsüld meg őket,mert ők a valós éned miatt szeretnek téged!

VISZONT:

Ha nem adod önmagadat akkor nem szeretnek,akkor mondhatni érthető.

Ha viszont nem adod önmagad,akkor úgy szeretnek meg,viszont sohasem lehetsz újra az az ember aki voltál.

Remélem segítettem :D

2016. jan. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!