Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Megbocsáthatatlan amit tettem?

Megbocsáthatatlan amit tettem?

Figyelt kérdés
Barátainkkal bulizni mentünk, annyira berúgtam hogy nem emlékszem a fél estére...tudom csúnya. Páromnak lekevertem egy pofont mert egyedül hagytak és elgurult a gyógyszerem. Nem emlékszem erre konkrétan, csak elmondták. Mi ezt letisztáztuk, kibékültünk. Azóta a barátaim nem állnak velem szóba pedig próbáltam bocsánatot kérni. Mit csináljak? Nem akarom hogy haragban legyünk, hiányoznak. Szégyellem magam nagyon.

2015. dec. 27. 17:14
 1/9 anonim válasza:
Tanulság: Ne igyál, mert belőled ez csak a legrosszabbat váltja ki.. De valószínűleg alpba is ilyen lehetsz, mert ez nem csak úgy történik. Ennyit inni nem lehet. Max erősre ittad magad.
2015. dec. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen erre én is rájöttem...nem is fogok innentől csak jelképesen. De most mit lehet ilyen helyzetbe tenni hogy ne utáljanak?
2015. dec. 27. 18:04
 3/9 anonim ***** válasza:
amúgy fiú vagy, vagy lány?
2015. dec. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mert ha lány akkor nem olyan nagy bűn, vagy miért érdekel a neme?


A pofonról tudnál mesélni? Izmosan odacsaptál, vagy csak megpaskoltad a pofáját?

2015. dec. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Úgy értem, hogy hajlamosak az emberek elnézőbbek lenni,de

nyilván ugyanakkora bűn, csak mégis más a látvány h pl egy kigyúrt állat ütlegel egy vékony törékeny csajt, vagy fordítva...

2015. dec. 28. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
20+ nő vagyok...
2015. dec. 28. 08:34
 7/9 anonim ***** válasza:

Kerülni fognak egy ideig, rosszat tettél, szenvedj, de szerintem túl fogja élni a barátságotok.


Egyébként mire számítottál mi fog történni? Ajándékot kapsz mert verekszel?

2015. dec. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Első vagyok. Úgy kicsit más ha lány vagy. :D én alapba verekedős voltam mindig. Tőlem meg szokták a Fiúk hogy egy pofátlan megjegyzés, vagy egyéb hasonló, vagy akár csak úgy kaptak. És nem csak pofont. De biztos vagyok benne, hogy volt okod. Mármint.. Nem biztatok senkit hogy üssék verjék egymást, de ha ez ezelőtt sose fordult még elő, akkor valami kiváltotta. Jőjj rá hogy mi volt az ami ennyire felhúzott, és ha a barátaid ezen annyira kibuktak, akkor kérj tőlük elnézést a viselkedésedért, és mond el, hogy nem tudod mi volt, de nem fordul elő Mégegyszer. Kérd meg a párodat hogy próbáljon meg ebben segíteni ha tud, és ha legközelebb ilyen buliba készültök, akkor ne hagyjon magadra. Mondjuk nem értem hogy miért buktak ki Ennyire. Ez igazán csak rátok tartozik, és ha ti megoldottátok, akk nekik Innentől nem kéne ezzel foglalkozniuk. Vagy alapból próbálnak téged kiközösíteni. Írtad hogy egyedül hagytak. Meg hogy utána a pároddal minden oké volt, csak ők nem állnak veled szóba. Gondolkodj el, hogy tényleg alaptalanul olyan hatalmas bűnt követtél-e el, és hogy meg éri neked ezért meghunyászkodni, és olyan emberek bocsánatáért esedezni, akiknek normál esetben nem kéne beleszólniuk a kapcsolatotokba.?!.
2015. dec. 31. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Utolsó: igazad van teljesen. Köszi a kommenteket.
2016. jan. 1. 10:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!