Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tényleg olyan sértőt mondtam...

Tényleg olyan sértőt mondtam amivel megbántottam a legjobb barátnőm?

Figyelt kérdés

Körülbelül 1 hete történt az eset, mesélte hogy vett a kislányának cipőt, és mentek sétálni.

Kaptam tőle egy képet, vissza írtam ( egyébként mindent idézek szószerint, mert tényleg szeretném tudni mi volt olyan sértő)

Akkor a beszélgetés:


Azta, de vagány kis csaj, látom a cipőt is úgy adod rá ahogy te hordod mosolyfej.


ez a kiscipő

[link]


és a kis lány lábára nem feküdt rá ahogy a képen hanem teljesen előre a lábujjai felé hajlik, és barátnőm is így hordja.

Közölte hogy neki a töke van már ki vele hogy mindenki az ő öltözködéséhez hasonlítja.

Megkérdeztem hogy akkor kihez hasonlítsák a szomszéd 70 éves nénihez?A te gyereked úgy öltözteted ahogy neked tetszik, és szerintem senki nem mondta hogy rondán öltözteted.


Erre közölte hogy nem fogja télen balerina kisasszonynak öltöztetni, meg hogy miért baj ha sportcipőhöz farmer van a kislányon, mert a rokona szerint csak ő veszi fel úgy a cipőt, (egyébként szerintem nem, mert én is meg még sok ember)


Megkérdeztem hogy a rokonának is így fejezte-e ki magát vagy sem, azt mondta nem fárassza azzal magát.

Csak idegesítő mikor azzal jönnek neki, és majd meglátjuk hogyha lesz gyerekem és valaki az öltözködéséről beszél én majd mit reagálok....


2015. dec. 27. 17:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi bántót nem mondtál, csak megdicsérted.

Biztos ideges volt és pont rajtad vezette le a feszültséget.

2015. dec. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem mondtál rosszat, valószínű gyenge pontján találtad el, az amúgy is hisztérika barátnődet.
2015. dec. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen. Legalább 2x tettél fel provokatívnak tűnő kérdést, amikor tisztában kellett legyél vele, hogy már enélkül is görcsben áll. A legjobb ilyenkor meghallgatni, hogy kibeszélje magából. Minden más csak olaj a tűzre.
2015. dec. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az első kirohanásnál tényleg ártatlna voltál, de utána tovább provokáltad...
2015. dec. 28. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!