Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Legjobb barátom haragszik...

Legjobb barátom haragszik rám, amiért megbántottam 2 hónapja, mit érdemes ilyenkor tennem?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


még tavasszal megbántottam barátomat, mikor agresszíven viselkedtem mikor segítségre lett volna szüksége. 1 teljes hétig szóba se állt velem, utána odamentem hozzá megbeszélni a dolgokat... hát fura volt, mert sok mindent felhozott, hogy ő mennyi mindent tett értem, és hogy úgy érzi amikor neki lett volna szükség segítségre én nem voltam ott... eléggé zaklatott voltam mikor történt a "dolog", és hiába beszéltük meg (bizakodóan a jövőt illetve), hiába találkoztunk suli után is, hiába kezdeményeztem többször is beszélgetést, egyszerűen nincs reakció. Létezhet olyan hogy valaki 3 év (viszonylag) intenzív kapcsolat után 1 sérelem miatt csak úgy dob valakit? Ilyen esetben mit lehetne tenni? Sokadjára kezdeményezni nem akarok, mert az már nyomulás lenne kicsit, viszont magától nem lesz ebből semmi, vagy inkább hagyjam ezt? Tökre össze vagyok zavarodva...


17/F mindkettőnk


2015. aug. 1. 23:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Én is összevesztem az egyik legjobb barátommal, csak az enyém ez esetben a másik oldal :\. Nekem mondjuk elég lenne ha minden magyarázkodás és fére beszélés helyett annyit mondana h bocsánat.

Ne próbálj magyarázkodni, vagy kihúzni magad a dologból csak kérj egyszerűen bocsánatot.

2015. aug. 2. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nálunk is volt egy kis zűr. bocsánatot kértem, magyarázkodtam is de hiába. jó ideig kerültük is egymást (1-2 hónap) de aztán ő törte meg a jeget, nem bírta nélkülem a mindennapokat és a kis zűrünk csak jobban megerősítette a barátságunkat :) szerintem még kérj párszor bocsánatot amikor találkoztok aztán hagyj neki időt. meg mindig vágj szomorú, megbánó fejet. az segít meglágyítani a szívét xD
2015. aug. 2. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!