Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha féltékeny vagyok meg...

Ha féltékeny vagyok meg kiakarom sajátítani legjobb barátnőmet azon, hogy tudok változtatni?

Figyelt kérdés
Nem szeretem ha mással van.Képes vagyok flegmazni vele amit akkor nem érzek. Csak ő szól,hogy ne flegmazzak vele. Utóbbi időbe egyre többet veszekedünk. Mondja mindig jó lenne ha olyan lennék mint régen. Viszont egyszerűen nem tudok olyan lenni. Pluszban meguntam,hogy mindig én megyek hozzá. Ha nem megyek akkor besértődik és én vagyok a rossz.De az nem számít,hogy ő otthon volt egész nap. Én meg 9-18-ig dolgozok,fél 7 re érek haza,de én menjek át hozzá.Ebből is elegem lett. Ezért is veszekedünk. Inkább szakítsam meg vele a barátságot? Sajnos a féltékenykedés,kisajátításon nem tudok változtatni. Régebben nem volt ez nálam.Viszont amikor jelen volt ez nem volt erős a féltékenység.Meg elnyomtam.De az utóbbi időben nem tudom elnyomni. Szerintetek?
2015. dec. 22. 07:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintünk? Hát mi erre mit mondjunk? Ez beteges, aztán ennyi. Én soha nem úgy viszonyultam a barátokhoz, hogy ők az enyémek. Wut?!!? Az én barátaim, de másoknak is barátaik! Ez így van rendjén és örülök neki, hogy nem csak én vagyok nekik. Velem mindig meg lehetett beszélni, hogy most, ha nem baj, akkor nem velem lenne, hanem a másik barátjával, mert őt régen látta, vagy valami. De ez van, mondtam, hogy K, akkor majd legközelebb. Ennyi. Te mondtad, hogy gyenge vagy, nem tudsz ezen változtatni, hát akkor mi most mit csináljunk?
2015. dec. 22. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Mint írtam nem voltam ilyen. Utóbbi időben kezdtem ilyenné válni sokszor magamon is meglepődök. Igen írtam nem tudok változtatni,mert nem tudom,hogyan kéne. Gondoltam majd jön egy értelmes válasz aki mondjuk hasonlót élt át vagy ilyesmi és tanácsot adna.Mit hogyan kéne tennem stb.


Sokat gondolkoztam és lehet azért is alakult ki bennem ez,mert sokszor eléggé hanyagol mostanság.Utána én vagyok lebacva,hogy nem találkozunk,nem foglalkozok vele. Mikor mondom,hogy találkozzak veled? Hogy foglalkozzak veled? Ha a telefont sem veszed fel,nem válaszolsz és mindig másokkal vagy elfoglalva? Konkréten leszar engem de le is bacik,hogy nem törődök vele. Furcsa.

Szerintem nem feltétlenül az én hibám,hogy ilyen lettem.Ő is adott hozzá löketett,hogy így viselkedjek vele,szerintem.


Én csak választ vártam,hogy a féltékenykedést és a kisajátítást milyen úton módon tudnám elhagyni.

2015. dec. 22. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!