Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Első (baráti) találkozás...

Első (baráti) találkozás internetes barátnővel?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


(Én is lány vagyok.) Van egy barátnőm akivel mindennap csetelünk már egy éve, és megbeszéltünk egy találkozót a plázában. Alapjáraton mindketten csendesek vagyunk, de amikor a saját baráti körünkbe vagyunk, akkor tök jól el tudunk hülyülni, stb. Facebookon mindig van téma, elvagyunk, de félek hogy élőben nem lesz meg a közös hang. :S Lehet hogy kellene egy kis idő míg feloldódunk, de olyan kínos a hallgatás...Ezeket megbeszéltük fb-n, hogy ilyenkor mit csináljunk stb, de kicsit parázom, hogy leégetem magam meg ilyenek. :s Eléggé izgulok.


Nektek milyen tapasztalataitok vannak? Vélemények?



2015. dec. 28. 18:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nincs okod félni, hisz még csak nem is srác, hogy randi lenne. :D Kérdezd meg, hogy teltek az ünnepek, mik voltak a kaják, miket vásárolt embereknek, miket kapott aztán visszakérdez ő is. Meg beszéljetek arról is, hogy milyen érdekes a személyes találkozás, mit tapasztalsz, ilyennek képzeltél-e el stb. Ha suliba jártok még mindketten, akkor beszéljétek meg, kinek hogy telik a szünete stb. Máris 3-4 téma, amiről vagy 2 órán át is lehet dumálni. :D
2015. dec. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hú, köszi a választ!:) Majd felhozom ezeket. :)
2015. dec. 28. 19:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyugi, ez nem randi. Üljetek be valami iszogatós helyre kajálni meg 1-2 sör/koktél és rögtön feloldódtok. Csak folytassátok, amit chaten elkezdtetek.
2015. dec. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#2: Max energiaital. :D De ez is jó, majd kortyolunk valamit.;)


Köszi a válaszokat.:) Persze jöhet még!

2015. dec. 28. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!