Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Jól sejtem, hogy az internetes...

Jól sejtem, hogy az internetes haverok élőbeli találkozás nélkül annyit érnek, mint egy darab sz*r a wc-ben?

Figyelt kérdés

Lehet kicsit durván fogalmaztam, de én így érzem. A való életben nem nagyon megy az ismerkedés, ezért jelenleg szinte csak internetes haverjaim vannak, akik az ország másik felén élnek. Szóval a találkozás jelenleg esélytelen (ha önálló felnőtt lennék azt csinálnék amit akarok ez se így lenne).

Viszont úgy érzem én nekem ők hiába fontosak, én nekik egyáltalán nem vagyok az. Jó, elbeszélgetnek velem amikor feljönnek, de igazából én vagyok az utolsó nekik, nálam minden és mindenki fontosabb. Nem is olyan érdeklődőek, nem számíthatok rájuk ha baj van, ritkán érhetem őket el. Így az az érzésem, nem sok értelme van ezeknek az internetes kapcsolatoknak.


2014. aug. 26. 22:06
 1/10 A kérdező kommentje:
17/F
2014. aug. 26. 22:06
 2/10 anonim ***** válasza:
jól
2014. aug. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Annyi értelme van, hogy fejleszted a barátkozási képességedet. És van kinek elmondani, hogy éppen mi bánt, minek örülsz.

Amúgy én is ennyi éves vagyok,

17/f

2014. aug. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Miért... Szerinted egy "LÁJK" számít is valamit?
2014. aug. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Csatlakozom =^____^=

17/L

2014. aug. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
internetes haver? az mi?
2014. aug. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Nos én nem értek veled egyet. Már több, mint egy éve ismertem meg pont itt GyK-n az egyik legjobb barátnőmet és azóta is beszélünk minden nap. Mindig számíthatok rá, akármi bajom van, ő biztosan ugrik és segít. Most szeptemberben két hét külömbséggel ugyanoda megyünk osztálykirándulásra. Az élet iróniája nem? Mi eddig nem találkoztunk, volt róla szó, de bizobyos okok miatt nem jöhetett létre, de biztos vagyok benne, hogy találkozni fogunk, az 500 km ellenére is. Szóval jók ezek, de hatalmas bátorság kell ahhoz, hogy meglépjünk egy találkozót, mert a másikról felépített kép lehet, hogy nem a valóságot mutatja igazából.
2014. aug. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem annó sok netes haverom volt, egy cod2 es klánba, sokat beszélgettünk ts2 -n stb. aztán egyszer csak bumm mindenki eltűnt... Szóval jól sejted, bár biztos vannak kivételek.
2014. aug. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

én a legjobb barátom neten ismertem meg, legtöbbet neten tartjuk a kapcsolatot, havi 2-3x találkozunk max...de bármikor beszélhetek vele ha gond van, számíthatok rá elég sok dologban...de több embert ismerek netről és nekem egyik sem "sz*rt ér"...többel tök jól eltudok beszélgetni, tanácsot tudnak adni, szó szerint beletudjuk húzni egymást dolgokba...pl a legjobb barátom miatt dolgozok ott ahol...de ismerek olyat aki a régi gépét odaadta netes haverjának (persze itt volt személyes találka) mert együtt játszottak és a másiknak gyengébb volt a gépe...az online játékoknak/ismerkedésnek/kapcsolatoknak is meg van az előnye és a hátránya...de én saját tapasztalatból mondom, vannak értékes online kapcsolatok!


21F

2014. aug. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ezt embere válogatja. Megesik, hogy valakivel tényleg csak haverkodni lehet interneten keresztül, de igaz barátokra is szert lehet tenni. Az egyik legjobb barátnőmmel csak interneten keresztül tudunk beszélni, mert mivel külföldi, még nem tudtunk személyesen találkozni (ráadásul mivel ukrán, nagyon kevés esélye van, hogy kijusson ide). Ettől függetlenül mindig számíthatunk a másikra és nagyon jól megértjük egymást. :)
2014. aug. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!