Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Internetes barátság-találkozás...

Internetes barátság-találkozás. Van-e barátság, ha képbe jön egy harmadik? Vagy talán én vagyok az?

Figyelt kérdés
Van egy barátom akit az interneten ismertem meg és van egy ismerősöm (aki nekem alapból nem szimpatikus). Igen jól elvannak most ketten mostanság és "DUFF"-nak érzem magam. Most úgy áll, hogy ők ketten találkozni fognak, mert közel laknak egymáshoz. Mondta is a barátom, de ez nem nagyon esett jól, mert mi már vagy egy éve húzzuk, tervezgetjük, hogy találkozunk, de soha nem jön össze. (Részben a majdnem egy órás táv között és, hogy nekünk nincs kocsink) Félek, hogy mi van, ha rendszeresen találkoznak és a végén egyszerűen nem beszélünk és elfelejtjük egymást? Vagyis javítok ő feled el engem. Mert, ha rendszeresen találkoznak sokkal szorosabb barátság alakulhat ki köztük, mint köztünk. Amúgy most nem tudom, hogy álljak a barátom barátjához. (Aki alapból nem szimpi hátha így érthetőbb), mert eddig úgy kellett alkudozni, hogy ne mutassam ki nyíltan, hogy legszívesebben elküldeném a francba azok után amit a múltban tett. Mit tegyek? Szépen lassan feledtessem el magam vele? Vagy csináljak úgy, mintha nem történt volna semmi? Mert érzem, hogy felesleges harmadik leszek egy idő után és ha most megszakítom vele a kapcsolatot szépen lassan talán nem fog annyira fájni. :(
2015. júl. 23. 10:00
 1/8 anonim válasza:

Már ne haragudj de nincsenek barátaid vagy valami?

Akikkel még találkozol is...

2015. júl. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hat az osztalytarsaim tobb evig csesztettek meg bunkoztak velem. Vegul is.. :) Ilyenek az alombarataim..
2015. júl. 24. 10:34
 3/8 A kérdező kommentje:
Vagy van az egyik osztalytarsam akivel, ha nem egyezik a velemenyem elhord minden utszeli r-bancnak..
2015. júl. 24. 10:37
 4/8 anonim válasza:
Hány éves vagy ha szabad kérdeznem? :)
2015. júl. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Személyes adatot semmilyen oldalon nem adunk ki. Erről szerintem ennyit.
2015. júl. 24. 18:59
 6/8 anonim válasza:

Nem azért mert kellenél itt valakinek jézusom xddd

Csak kíváncsi voltam, mert, hogy ha 12 felett vagy akkor elég gáz, hogy egy barátod sincs xddd

Mondjuk kezdem érteni.


Erről ennyit szerintem! :)

2015. júl. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Végül is barátkozzak egy olyannal aki kihasznál :D Kezdem érteni a logikád megfogadom :D
2015. júl. 24. 20:19
 8/8 anonim válasza:

Nem, hanem keress normális barátokat... :D


Az osztálytársaidat meg le kell sz@rni, hát kik ők?! :D

2015. júl. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!