Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Munkahelyi céges bulikkal...

Munkahelyi céges bulikkal kinek milyen tapasztalata van?

Figyelt kérdés
Más is csalódni szokott benne? Sokkal nagyobb a várakozás,aztán Sehol semmi? Meg a kollégák is feszélyezve érzik magukat attól hogy ott van Velük együtt a ferj/feleség.... Ti hogyan tapasztaltatok?
2015. dec. 31. 15:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Nálunk a céges bulikra sosem jönnek párok, hozzátartozók, csak a dolgozók (bár én nem érezném magam feszélyezve, ha a férjem is jönne). Általában egész jó szokott lenni, van egy fellépő, ez vagy értékelhető számomra, vagy nem, utána meg DJ, általában retro, mindenki által ismert zenék vannak, jó a hangulat.


Svédasztalos kaja-pia, erre sem panaszkodok.


Jól szokott sikerülni.

2015. dec. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szánalmas, hogy egész évben megy a savazás, szurkálódás a főnökség részéről. Majd jön az év vége és elvárják, hogy vigyorogva, mindent elfelejtve bulizzunk együtt karöltve. Aztán, ha az ember nem megy el, akkor még fel vannak háborodva, hogy miért nem?!


Amúgy egy rakás sz@r volt eddig mindegyik. Puccos hely, egy rakás pénzért, aztán még jól se lakunk.

2015. dec. 31. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

1* voltam, de akkor is részben dolgoznom kellett közben, ezért a munkaidő lejártakor elmentem. Mindig erőltetett az ilyen, a "krém" biztosan jól érzi magát (megy a piti-nyali 1000-el ilyenkor).

Nekünk nem kell vinni a családot szerencsére.

2015. dec. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%
Nálunk még a falat is le szokták hányni. Jó buli mindig.
2015. dec. 31. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

2 cég bulijára szoktam menni ilyenkor év végén. Egy kisebb és egy nagyobb. A nagyobb cég mindig próbál kitenni magáért, igazi "gála vacsora", műsor, pezsgő, öltönyös pincérek stb. Én viszont átértékelném, hogy egyszerű, mezei embernek ez-e a vágya. Egy családias, laza hangulatú vacsora szerintem sokkal jobban illene a céghez és a dolgozókhoz is.

A kis cég családias hangulatú vacsorákat tart 35-40 fővel. Egy pizzériában, vagy egy kisebb étteremben gyűlünk össze, mindenki eszik-iszik amit akar, beszélgetünk, jól érezzük magunkat. Itt nagyon jól szoktam magam érezni. :)

2015. dec. 31. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nálunk a munkahelyi karácsonyi buli az a tipikus pofavizit, nagy része kolléga utálja, de elmegy mert aki nem volt ott arról fognak beszélni.

Meg hogy ki miben volt.

Amúgy kitesznek magukért, mindig szállodában, svédasztalos vacsora, wellness lehetőség, játék lehetőség(teke, darts,stb.) zene, tánc, tavaly busszal vittek oda-vissza.

De nem szeretünk menni, nem ezek a külsőségek lennének a lényeg!

2015. dec. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!