Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lányok, ti barátkoznátok egy...

Lányok, ti barátkoznátok egy meleg fiúval?

Figyelt kérdés
2016. jan. 1. 09:51
 1/7 anonim ***** válasza:
48%

1) mi köze van a szexuális vonzalomnak ahhoz, hogy valaki barátként tekint a másikra?

2) a barátság szót most szexuális értelemben használod (mint a legtöbb tini), vagy rendes, értelme szerint?

2016. jan. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Buta kérdés tényleg.

Mások etnika, vallási, vagy szexuális megkülönböztetése nem nem függő.

2016. jan. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%

Szóval rendes, baráti értelembe, akivel lehet hülyülni, lelkizni, bulizni, bízni benne, segíteni neki, dumálni vele, stb.


Innentől pont nem érdekel, hogy milyen a szexualitása. Meghallgatom, ha szívpanasza van, de ha másról nem tud beszélni és ki kell mennem prájdra, az viszont zavar.

2016. jan. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%

Miert ne? :-D

Legalabb tudom h nem fog ramhajtani :-)

2016. jan. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
58%

Nem attól függ, hogy barátkoznék e vele.

Legyen meg a közös hullámhossz és nekem teljesen mindegy kihez/mihez vonzódik :)

2016. jan. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Alig várom, hogy megkérdezze valaki, barátkoznánk-e fekete hajú fiúkkal. Mert barátság szempontjából nagyjából hasonlóan jelentéktelen szempont az is.
2016. jan. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kit èrdekel,hogy milyen az identitása? Pláne ha normális..^^

Engem marhára nem foglalkoztat az ilyen,a problèma ott kezdődik szerintem ha valaki külső meg hasonlók dolgok által választ barátokat.. Gáz.~

A kèrdèsre visszatèrve,persze simán.

Ha bi,ha heteró, ès a többi. Nem ez a fontos etèren szerintem.

2016. máj. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!