Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek mit tegyek, ha a...

Szerintetek mit tegyek, ha a legjobb fiú haverommal össze kaptam egy kicsit?

Figyelt kérdés
Tett pár olyan dolgot ami nem esett jól egy kicsit sem és kb 1 hétig nem beszeltem vele. Fáj mert ő sem törte össze magát hogy megkérdezze mi a baj vagy miért haragszom rá, egyáltalán haragszom e?... Újévkor írtam neki egy rövid boldog új évet üzenetet, hogy ne úgy kezdjem az évet, hogy haragba vagyunk. Nagyon kedves volt, de hamar lerázott és azóta se beszéltünk... Mi lehet a baj? Miért viselkedik ilyen furcsán?

2016. jan. 2. 18:53
 1/3 anonim válasza:
Úgy gondolod, hogy nagyon rossz dolgokat tett? Minden apró hülyeségért nem kell kiakadni. A fiúk nem szeretik a hisztit. Vele kell ezt megbeszélned. Ha tényleg olyan jó barátok vagytok, akkor hívd fel és beszéljétek meg a dolgokat.
2016. jan. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon megbántott de ezt neki nem mondtam soha és nem is panaszkodtam neki miatta (néha próbáltam utalni rá) :( valahogy úgy érzem, hogy nem én kéne megint kezdeményezzek és hívogassam, épp elégszer kértem bocsánatot én helyette.
2016. jan. 2. 19:06
 3/3 anonim ***** válasza:

Itt kicsit azért kettőn áll a vásár.

A leírásodból úgy jött le, hogy te nem tudattad vele, hogy rosszul esett, amit tett, csak fogtad magad, és egy hétig nem szóltál hozzá. Nem derül ki, hogy mit tett, de ha nem olyan nyilvánvaló dolog, akkor talán bölcsebb lett volna szembesíteni a helyzettel.

El kéne döntened, hogy barát akarsz-e lenni, vagy rejtvény?

Furcsán meg azért viselkedik, mert te is furcsán viselkedtél vele.

Másrészt az tényleg nem ideális, amikor a két fél nem érdeklődik egymás felől. De ahogy látom, ez nálatok kölcsönös. Amin komolyan változtatni kéne, már ha fontos még nektek ez a barátság.

2016. jan. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!