Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak az egyik legjobb...

Mit csináljak az egyik legjobb haverommal? Kitalálta, hogy ő meleg -. -

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem meleg mert ismerem már 3 éve! Régen együtt jártunk csajozni stb stb. Csak van egy homokos srác aki tökre meghülyítette és a haverom kitalálta most, hogy ő meleg meg együtt vannak de hát nem az!

Ha meg ezt mondom neki, akkor azzal jön hogy én nem fogadom el. De ez nem igaz, én elfogadnám ha tényleg meleg lenne, de nem az!!! Csak hülye -.-


Szerintetek mit tehetnék?

17/F



2014. szept. 20. 08:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy tényleg meleg, erre még nem gondoltál? Egyik meleg ismerősöm is először csajokkal járt, majd azt vallotta, hogy ő bi ( közben már csak fiúkkal járt ) és végül letisztult benne, hogy a férfiak érdeklik, és meleg. Ez egy folyamat volt nála, míg saját magában is rendezte a dolgot.
2014. szept. 20. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, lehetseges, hogy meleg. Lehet, hogy regebben csajozni jart - esetleg mar akkor azert, hogy bevallja maganak, hogy nem meleg. De, ez nem biztos.


Valoszinu, hogy ideje mar lappang benne a dolog, es most, hogy megismerkedett egy masik beallitottsagu fiuval, lehet, hogy rajott, mit is szeretne valojaban.


Ti pont abban a korban vagytok, amikor ez meg kialakul. Nem biztos, hogy meleg, csakesetleg kiprobalja a maskk oldalt is.


Ha viszont tenyleg az lenne, akkor fogadd el olyannak, amilyen! Ne ez vessen veget a barazsagotoknak.

2014. szept. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Miért vagy benne biztos h nem az? Ja, mert csajozott. És? Tudod, én 14 évesen pontosan tudtam mi a szitu velem, de annyira megakartam felelni a társadalmi normáknak, h egy lánnyal veszitettem el a szüzességem, amit azòta is bánok!

Volt barátnõm is. Mkit át tudtam verni. Ha haverok csajokról beszélgettek akkor én is beszálltam, senki nem feltételezte h meleg vagyok. És itt vagyok 20 évesen és pontosan tudom h meleg vagyok, egy nô nem tud felizgatni, egy pasi annál inkább! Lehet h a haverodnak erõt adott az a bizonyos homokos srác és nem akar tovább hazudni magának... vagy épp neked. Ne akard ráerõltetni h õ márpedig hetero, mert a végén annyira összezavarod, h férj lesz belôle, pár gyerekkel és majd akkor fogja csalni a feleségét pasikkal és próbálja bepótolni azt ami kimaradt az életébõl: a pasikat.

Ugyhogy... ha a barátja vagy, hagyd õt békén, majd õ pontosan tudni fogja h kire van szûksége, ha pasira, csajra, vagy mindkettõre, akkor arra. Támogasd, ne támadd!

20F

2014. szept. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
48%

jaj istenem... csajszi vagy, igaz?


nézd, a melegség nem úgy műkdöik, hogy egyik napróla másira ő kitalálja h az lesz ... ha ez történt, akkor csak az a helyzet, hogy most ébredt rá vagy most vállalta fel saját maga előtt is, de ne viccelj már, egy tökéletesen heteró srácot te az életben nem fogsz tudni rávenni arra, hogy költözzön össze egy fiúval és szal párként éljenek együtt, szexeljenek is és stb ...

szal nincs mit tenned, ilyen az élet, és mellesleg teljesen tipikus történet. eddig bírta az elfojtást, aztán egyszer csak robbant a dolog.

2014. szept. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

nem vagyok csaj, fiú vagyok


és igaz nem volt még barátnője de milliószor beszéltünk már csajokról ki tetszik neki ki nem stb.

meg amúgy sem viselkedik úgy mint egy meleg! Tök normálisan viselkedik.

2014. szept. 20. 08:56
 6/16 A kérdező kommentje:
Az a baj tökre befolyásolható, és nem fogja fel h attól h jóban van egy homokos sráccal nem kell neki is annak lennie pláne nem kell lefeküdnie vele -.-
2014. szept. 20. 08:59
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
nagyon alacsony iq hányadossal rendelkezhet a barátod,ha ennyire könnyen bizalmába férkőzhet és meg tudja dugni 1 homokos gyerek, figyeld meg előbb utóbb beadja a derekát annak a homokosnak, onnan meg már nem lesz visszaút , én a helyedben beszerveznék neki 1 csajt.
2014. szept. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

idióta -.-

És arra nem gondoltál hogy biszex?

Egy heterót nem lehet rá venni arra hogy csak úgy legyen meleg.

2014. szept. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 ftf1983 ***** válasza:
100%
Nem lehet kitalálni, hogy akkor én mostantól meleg, bi, hetero leszek. Attól, hogy a srác csajozott még lehet, hogy a fiúk izgatták igazán. Ha valóban jó barátod, akkor elfogadod és nem próbálsz ráerőltetni dolgokat!
2014. szept. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
nehogy már te jobban tudd, hogy a másiknak ki tetszik.
2014. szept. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!