Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Gimnáziumból vagy középiskoláb...

Gimnáziumból vagy középiskolából hány emberrel tartjátok a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Gimis barátságokat mennyire tudtátok fenntartani később, pl. egyetemen vagy egyetem után?

2016. jan. 4. 12:31
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

A legjobb barátnőm megmaradt. Rajta kívül még van egy lány, akivel sűrűbben találkozom, mert ez a barátnőm nagyon kedveli, még olyan 2-3, akikkel egy-két évente összefutok valamilyen eseményen, és egy lány, akivel neten beszélgetünk, de élőben már évek óta nem láttam.


30/N

2016. jan. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Nekem van 3, de ebből az egyikkel nagyon ritkán csak ráírunk egymásra, hogy mizu stb.


Kettővel viszont ritkán beülünk sörözni, dumálni egyet, kb. havonta egyszer.


Érdekes módon egyik sem volt barátom gimnázium alatt, a gimis barátaim teljesen elkoptak mellőlem, egyikkel sem tartom a kapcsolatot sehogy, évek óta.

2016. jan. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Sidel válasza:
Gimiből eggyel se. Ált isiből van egy lány, akivel évente párszor összefutunk, meg egy srác, aki ugyanarra a karra ment, mint én, de vele többnyire csak neten beszélünk (viszont ott napi szinten).
2016. jan. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Van egy középiskolai barátom, de azt nem mondhatom, hogy tartjuk a kapcsolatot. Az elmúlt 40 év alatt messze sodort minket egymástól az élet, de ha találkozunk, mindig felelevenedik a barátság.
2016. jan. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Az én "barátnőimnek" fontosabb volt gimi után egyből házasodni, gyereket csinálni és lenéznek, mert én még nem akarok ilyen élete
2016. jan. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nekem ritka szar osztályom volt. A saját osztályomból senkivel se, de a suliból 4-5 emberrel is.
2016. jan. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!