Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szeretném, ha újra legjobb...

Szeretném, ha újra legjobb barátok lennénk, tehetnék bármit ennek érdekében?

Figyelt kérdés

Jó ideje úgy érzem, már nem vagyunk legjobb barátnők. Persze ha szóba kerül, mindketten azt mondjuk, hogy azok vagyunk. De nagyon megváltozott az utóbbi időben. Lett egy barátja, aki nagyon rossz irányba terelte. Minden hétvége a bulizásból, piálásból és hasonlókból áll. Mindenáron meg szeretne felelni a barátjának, teljesen ugyanolyanná vált. Nem lehet ráismerni, és ezt a változást nem csak én vettem észre. Leginkább a barátja miatt van. Mit kéne tennem? Beszélni vele? Az lehet csak rontana a dolgokon.

Lehet, hogy el kéne fogadnom olyannak, amilyenné vált? De látszik rajta, hogy ez így neki sem jó. Tudja is, hogy nem jó neki, csak nem vallja be.

A legrosszab a barátja szokásainak átvétele, például hogy leszól engem és a barátomat, amiért nem töltjük legtöbb időnket a kocsmában.



2016. jan. 8. 00:38
 1/1 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok?

Egyébként ne csinálj semmit, egyrészt az életkorral jár (gondolom még 20 alattiak lehettek), hogy ilyenkor elkezd az ember bulizni, inni stb.Majd benő egyszer a feje lágya, de még egy darabig az ember elveszik az ilyen mókákban és sokszor felelőtlen is. Lehet, hogy kis idő múlva téged is elér ez. A másik, hogy lehet, hogy te vagy túl komoly, mert semmi nincs abban, ha valaki kocsmázik és iszik hétvégente. Persze ezt túlzásba sem kell vinni, pl. nem kell, hogy a tanulás rovására menjen, vagy akár a kapcsolatok rovására. De ennek ellenére nem tehetsz semmit, ha elkezdesz neki akadékoskodni, annál jobban eltaszítod magadtól. Majd pofára esik egyszer, és rájön, hogy ti sokat jelentetek neki stb., de most még gondolom odáig van a pasijáért.

2016. jan. 8. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!