Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért van rossz kedvem?...

Miért van rossz kedvem? Másnál is így van?

Figyelt kérdés
Felmentem egy közösségi oldalra és láttam hogy a barátaim képeket raknak fel a mai napjukról(többen voltak, így együtt) és én nem voltam ott. Nem egy iskolába járok velük, ezért nem találkozok velük olyan gyakran mint ők egymással. Rossz kedvem lett miért?

2016. jan. 8. 20:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Talán azért, mert te is szívesen ott lettél volna velük?


Vagy, mert rosszul esett, hogy a barátaid is jól megvannak nélküled is?

2016. jan. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Lehetseges, hiszen ha otthon vagyok mindig rossz lesz a kedvem , egyedül érzem magam
2016. jan. 8. 20:57
 3/7 anonim ***** válasza:

csináljatok közös programot délutánra

akár egy közös csocsózás, vagy biliárd, vagy csak séta, társasjáték, sport, vagy csak lógjatok

2016. jan. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én pl. holnap 4.30-kor kelek és megyek dolgozni, vasárnap 12 órázok. Ez vígasztaljon.:D
2016. jan. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert társaságra vágysz. Én például utálom az embereket, szóval örülök ha senki nem hív sehova. De nem vagyunk egyformák.
2016. jan. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat!
2016. jan. 8. 21:26
 7/7 anonim ***** válasza:

Talán irigykedtél...

Talán nem tudsz kimaradni semmiből, és nem viseled el ha jól érzik magukat az emberek nélküled...

Talán nem tudsz örülnimmásokkal

2016. jan. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!