Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Vannak még emberek akik...

Vannak még emberek akik valódi barátságra vágynak?

Figyelt kérdés

Néha egy egyszerű barátság kialakítása a legbonyolultabb. Sok mindenki szeretek magam körül, de kevés az olyan akivel szemben megengedhetem hogy őszinte legyek. Valaki akinek egy barát hozzám hasonlóan fontos lenne?

(Egyenlőre nem veszem komolyan ezt a felületet, ami magáért beszél, majd ha szimpatikus válasz érkezik ez biztos megváltozik majd :) megadom az esélyt ennek az oldalnak is, miért ne...lehet még izgalmas is)



2016. jan. 9. 14:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Attól függ, mit értesz ez alatt.


Volt már itt tapasztalatom ilyennel, és azt vettem észre, hogy nekem csak a depijüket, a "sötétségüket" mondták el, a való életben meg a barátaikkal a jót is megosztották. Pedig egy akármilyen valódi emberi kapcsolat arról szól, hogy lehetünk nagyon szomorúak, és nagyon idióták is együtt.

2016. jan. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Számomra fontosak a barétok. A legjobb barátokat, (egyen a legrégiebbeket) soha nem cserélném le, ha szabad így fogalmaznom, ráadásuhozzájuk vagyok a leghűségesebb. úgy hogy ők, én is őszinte vagyok velük szerintem egy barátságbanez a legeslegfontosabb. Soha nem lehet jobb semmi egy barátnál, akivel mindent megbeszélhetsz :)

Csak az igaziakból igen kevés akad :)

2016. jan. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon fontos h legyenek olyam barataim is akivel mindent meg tudok beszelni. Ez mindenkinek fontos lenne. De persze mellette kellenek a haverok is. Csak fontos h meg tudd kulonboztetni a kettot.
2016. jan. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én valóban egy valódi barátra vágyom, sőt jellemzőbb rám hogy én vagyok a lelki szemetesláda. Olyan társaságra lenne szükségem akiben bízni tudunk egymásban, és akivel szívesen szánunk időt a másikra. Akivel közös szellemi vitáikat, ábrándjainkat élvezni tudjuk.
2016. jan. 9. 18:42
 5/5 anonim válasza:

Én is pont így vagyok ezzel...az a fiú, akire azt hittem, hogy a legjobb barátom. Kiderült, hogy csak szemetesnek vagyok jó. Sajnos én voltam a hülye...mert mindig ugrottam ha baja volt, viszont sajnos ő ezt nem viszonozta. Most lett egy barátnöje. És egy általános iskolás korunk óta tartó barátság így ment tönkre...vagyis szép lassan (folyamatban van). Néha már úgy éreztem totálisan hülyére vesz...és most már elegem lett :)

A barátság lényege a bizalom és hogy bármi történik, kölcsönösen számíthattok egymásra. Na meg az őszinteség. 23N

2016. jan. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!