Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek ez nem fura?...

Szerintetek ez nem fura? Belefér a "barátság" kategóriába?

Figyelt kérdés
Fb-n beszélgettem egyik haverommal és olyan...nem is tudom, perverz volt. Eléggé. De amúgy normális...és tegyük hozzá, hogy van barátnője. Ezt mire véljem? Nem akar tőlem semmit, az 100%. De akkor...?
2016. jan. 12. 16:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Vagy tévedsz, és akar, vagy annyira havernak tekint, hogy úgy gondolja, hogy ez a stílus belefér.
2016. jan. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom...elvégre még nem régóta ismerem
2016. jan. 12. 16:22
 3/6 anonim ***** válasza:

Mivel nem tudjuk, mi a csuda történt konkrétan, nem tudhatjuk, mibe fér bele.

Van, aki csak hülyül így, akár ízléstelenül, de abban én sem vagyok biztos, hogy nem akar semmit, ezt nem tuti, hogy meg tudod ítélni (persze ebben is sötétben tapogatózom, hisz alig van infó. ha írnál fél oldalt, akkor sem biztos, hogy sokat segítene, mert sokszor apróságok számítanak, a kapcsolatotokat sem ismerjük. egy régi haver már tudhatja, hogy mit engedhet meg magának meg ilyenek).

2016. jan. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat amúgy...:D

És bővebben is le tudnám írni, de nem tudom, hogy ő nem olvassa-e ezt...😅

2016. jan. 12. 16:55
 5/6 anonim válasza:
Ki fog derülni :D
2016. jan. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha fiú akkor nem ritka h perverz...nálumk minden fiú az és majdnem az összesről tudom h nem akar tőlem semmit.

15/L

2016. jan. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!