Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi ez az érzés? Belefér a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez az érzés? Belefér a barátság kategóriába?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a fiút, már 3 éve barátok vagyunk, ha nincs ott nagyon hiányzik. Néha jól esne megölelni. Az egyik percben még azon gondolkozok, hogy milyen lenne csókolózni vele, a következőben pedig elborzadok magamtól, hogy ilyenre még csak gondoltam is. Nem igazán tetszik a srác, meg a személyisége sem épp pasisnak mondható. Akkor mégis miért gondolkozok mostanában egyre gyakrabban ilyeneken? Aztán persze ugyan úgy nem értem, hogy hogyan juthatott egyáltalán ilyen az eszembe. A szeretném megölelni érzés még belefér egy barátságba, ugye? 16/L

2012. dec. 10. 20:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem férfias, az elég az elborzadáshoz ha tetszik
2012. dec. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igaz lehet. Ha férfias lenne, nem lenne gond.

Csak nem értem magamat, mert ha szerelmes lenne belém, valószínűleg elijesztene, viszont amikor ott van az a lány, aki tavaly tetszett neki, akkor kellemetlenül érzem magamat mellettük.

2012. dec. 10. 20:22
 3/4 anonim ***** válasza:
az ölelés szerintem elengedhetetlen része egy mély barátságnak, szóval az belefér:) de a többi része is érthető, mert érzelmileg kötődsz hozzá, még ha férfiként nem is tudsz rátekinteni, de emberként közel áll hozzád, ezért látsz bele szerintem ilyeneket:) ne aggódj.
2012. dec. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

szerintem is belefér.

barátnőidet is megöleled, nem?

elképzelni meg sok mindent lehet, amit nem is gondolunk komolyan.

2012. dec. 20. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!