Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy érjem el hogy imádjanak...

Hogy érjem el hogy imádjanak a barátaim/ az emberek?

Figyelt kérdés
Van egy gyerek nemrég ismertem meg de már most nagyon bírom és már majdnem hogy úgy tekintek rá mint egy testvérre.És akarom hogy ez kölcsönös legyen.Valahogy én azt látom rajta hogy engem kedvel de pl nem annyira mint másik haveromat,vele sokkal többet beszél,jobban kijönnek egymással.Testvérként tekintek rá bármikor ott vagyok neki.És amúgy is ő egy nagyon helyes gyerek és tapadnak rá a csajok,igaz hogy 4 évvel fiatalabb tőlem,de én ezért is bármikor ott vagyok neki.Nagyon ismert és rajta keresztül sok embert megismerhetek.Hogy kerüljek közelebb hozzá hogy olyanok legyünk mint a testvérek? Igaz hogy eléggé külömbözünk de akkor is ez egy erős barátság lenne.. Ez most egy példa volt egyik haveromra.De az a célom hogy mindenki szeressen akit én is szeretek
2016. jan. 17. 03:55
 1/1 anonim válasza:

Szia. Szerintem egy barátságot nem szabad erőltetni. Az ő szíve joga eldönteni, hogy ki a legjobb barátja. A kérdésed végén azt írtad: Az a célom hogy mindenki szeressen akit én is szeretek. A barátság a kölcsönös szeretet, nem az egyoldalú. Ezek szerint ők nem viszonozzák a te kedvességed?

A ,,hogy érjem el, hogy imádjanak az emberek" kérdésedre nem tudok válszolni.. Majd ők szeretni fognak, ha csak olyan vagy amilyen, nem cibálod őket és próbálod meggyőzni az embereket hogy zseniális vagy. Erőszakosan szeretetet nem lehet beleerőltetni senkibe .Remélem, tudtam neked segíteni, és nem érzed ugy, hogy megsertettelek :) Sok szerencset.

2016. jan. 17. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!