Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Velem van a baj? Miért nincsen...

Velem van a baj? Miért nincsennek barátaim?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőm eldobott, mivel nem oda mentem egyetemre ahova ő, itt pedig nem találok senkit, kb senki nem szimpatikus..velem van a baj, nekem kéne változnom valamiben?
2016. jan. 4. 19:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Melyik egyetemre jársz?

Egyébként nem benned van a hiba, én is nagyon kevés emberben látok valamit, ami elég ahhoz, hogy barátként akarjam magam mellett tudni :)

2016. jan. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Hova jársz? :) én is nehezen illeszkedtem be, de a koliba kialakult egy jó kis csapatunk :) 22/L
2016. jan. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 GooseBumps válasza:

Nem bántásból, de ha a legjobb barátnőd azért dobott el, mert nem egy helyre kerültetek egyetemre, akkor kétlem, hogy ő is olyan jó barátnőként tekintett rád, mint Te őrá.

Egyébként nem hiszem, hogy Veled lenne a baj, de ha szeretnél változtatni a helyzeten Te is sokat tehetsz ellene. Az egyetemen és azon kívül is számtalan közösség létezik, ahova eljárhatsz, próbálj meg ilyeneket keresni és azokban barátokat találni. Ha nehezen illeszkedsz be ilyesfajta közösségekbe, akkor hasznos lehet az is, ha nem magát a közösséget keresed, hanem Te magad csinálod azt, amit szeretsz, és útközben rengeteg hasonszőrű emberrel fogsz megismerkedni. Mondok egy konkrét példát, hogy érthetőbb legyen: én például önkénteskedni kezdtem egy hallgatói szervezetnél, és ott hihetetlenül sok barátom lett.

Megjegyzem, hogy ha koliban is vagy, az ottani barátaid legnagyobb részt el fogod veszíteni az egyetem végeztével, a kolis barátságok azok mindig ilyen ideig-óráig tartó kapcsolatok, úgyhogy azon kívül is próbálj meg ismerkedni. Bárhol is tanulsz, az egyetem remek lehetőség arra, hogy sok emberrel megismerkedj. :-)

2016. jan. 5. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!