Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Legjobb barátom szerelmes...

Sansa LannisterStark kérdése:

Legjobb barátom szerelmes belém, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kihasználva érzem magam, mert minden titkomat elmomdtam neki, és egy ideje duruzsolni kezdett a fülembe, hogy szakítsak a párommal mert nem jó ő nekem. Illetve igyekszik úgy találkozni velem hogy csak kettesben legyünk, erőlteti hogy berúgjak stb. Ha nem csinálom amit akar, balhézik. Már be is vallotta hogy szerelmes belém. Sajnos nem tudom elkerülni mert kollégák vagyunk, de már elegem van. És mindig mártírt játszik, nem bírom már idegekkel. Párom eleinte a barátja volt, de mostmár majdnem megverte, annyira ideges lett rá. Hogy koptassam le, mit tegyek?

2016. jan. 17. 08:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Mond el neki teljesen őszintén h mi a problémád vele, ha nem érti meg akkor így járt.
2016. jan. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azt hittem a leírásból, hogy 16 évesek vagytok. Egy felnőtt embert hogy lehet majdnem berúgatni? Állandóan vele vagy, a kollégák folyton isznak, hogy be lehetne téged rúgatni?? Egyszerűen kerüld el a társaságát. Most nem érek rá - mondjad neki. És sehogy se maradj kettesben vele. Ezt a volt barátságot meg kell szüntetni, még baráti szinten is.
2016. jan. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát sikerült lekoptatni, főnök intézkedett :D
2016. jan. 21. 11:00
 4/5 anonim ***** válasza:
Probléma leküzdve!
2016. jan. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
mégis mitt vártál ha vele piálsz meg ilyenek....
2016. márc. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!