Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hiányozhat úgy a legjobb...

Hiányozhat úgy a legjobb barátnőm, mint mondjuk amikor szakít egy szerelmes pár?

Figyelt kérdés
Évekóta a legjobb barátnőm volt. Gimibe nem igazán tartottam "igaz" barátnőmnek, mert folyton fiuk után szaladt, mikor beszéltem hozzá ő folyton a telefonon írt a barátjának, ha ritkán beszéltünk vagy a barátját szidta, hogy parancsolgat vagy épp azt hitte terhes (még mielőtt lefeküdt a barátjával hónapokig azt mondta, hogy ő nem fog vele, undorító és majd, ha 18 lesz. Rosszul esett, hogy nem beszélt róla, hogy megtörtént egyből azzal kezdte, hogy tuti terhes) Mikor tovább tanulni mentünk akkor szerettem meg igazán. Együtt utaztunk, vásárolgattunk, de egyik napról a másikra nem járt iskolába. Másoktól tudtam meg, hogy megházasodott és az ország másik felére költözött. Rossz volt, hogy 3évig magamba voltam a suliba. Minden nap hiányzik, ha meghallok egy zenét amit együtt hallgattunk vagy eszembe jut valamiről a sok baromkodásunk rám jön a sírás. Nem vagyok bele szerelmes vagy valami csak szeretném, ha visszakaphatnám

2016. jan. 15. 18:35
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez már veszett fejsze.


Amúgy persze hiányozhat nagyon.


Legjobb barátnőmmel egyszer nagyon csúnyán össze vesztünk. Úgy volt ő megszakít velem minden kapcsolatot. Napokig sírtam.Összes közös képünket kitöröltem számát letiltottam,facet letiltottam.Zenéket amikre együtt ittunk,buliztunk kitöröltem.Minden rá emlékeztetett. Aztán eltelt 3-4 nap. Mikor úgy gondoltam hátha keresni fog a számát feloldottam. Egy hét telt el,hogy semmit nem tudtunk egymásról. Utána hívott,hogy béküljünk nem úgy gondolta és nagyon rossz egy hét volt.Persze örültem,de vhol volt bennem egy tüske,mert megbántott és hirtelen megszakadt a kapcsolat közöttünk. Azóta 3-4 havonta tuti össze veszünk, én a régi barátságunkat akarom vissza kapni.Mert ami most van nem barátság.Érzem hamarosan véglegesen vége lesz.


Ismerkedj,keress más barátokat tudom nehéz.

De vele szerintem már nem leszel újból barátnő


Kibékültünk

2016. jan. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!