Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért van ez manapság lányok?

Miért van ez manapság lányok?

Figyelt kérdés
Az oké, hogy a kapcsolatban megválogatjátok a fiúkat, de baráti Kornél minek? Elhiszem hogy jó a menő fiúkákkal lógni, de nem csak ők léteznek a világon! :D

2016. jan. 17. 22:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat mester. Mostantól nem válogatom meg a baráti köröm.
2016. jan. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
Mindenki megtalálhatja a maga baráti körét ha nem válogat és jó időben van jó helyen. Az ilyen magukat menőnek nyilvánítók barátságára pedig nincs szükségem, mert a legalja.
2016. jan. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát basszus te lógnál idiótákkal/s*eggfejekkel/tolvajokkal/drogosokkal meg miegymással? Én fiú vagyok és messze vagyok a menő körtől, de az embernek igenis meg kell válogatnia kikkel barátkozik. Persze elítélni senkit se szabad és jó ha jóban vagyunk mindenkivel, de komoly barátságot csak azzal aki megérdemli.
2016. jan. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Sunshinedoll ***** válasza:
Ki az a Baráti Kornél? Jól néz ki?
2016. jan. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Ja erre a Kornélra én is kíváncsi lennék :D:D:D

De egyébként meg.... nem lehet az ember mindenkivel puszi pajti...felszínesen persze. Habár én sosem értettem, hogy mire jók a felszínes barátságok. Sokkal többet ér, ha van pár olyan barátod akire tényle számíthatsz, mint hogy hatezer millió olyan emberrel legyél körülvéve, akik nyalják a s*gged de a hátad mögött meg kibeszélnek. ;)

2016. jan. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Látom a lényeget nem érti senki! Amúgy telefonról írom és a helyesírási szarság átírja, szóval az BARÁTIKÖR!

lialia1 nem ez volt a lényege, szóval én egy szóval nem írtam, hogy ne válogasd meg! ;)

2016. jan. 19. 00:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!