Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A barátnőm mindig elkerüli,...

A barátnőm mindig elkerüli, hogy bemutasson a barátjának, hogy beszélhetnék vele erről?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Próbálom rövidre írni....

Szóval az lenne a gondom, hogy a barátnőmnek új barátja van még tavaly jöttek össze karácsony előtt pár nappal.

És azóta sem mutatta be, amit eléggé furcsálltam. Képet mutatott róla, meg facen is tettek fel közös képet, csak nem értettem, hogy miért nem mutatta be, már mint sosem találkoztunk úgy, hogy ő is ott lett volna. Ja meg azóta nem is törődik velem annyit, de ez nem baj mert ismerem :) ilyenkor rózsaszín felhő borul a feje fölé úgy hogy ezért nem haragszom rá. Viszont rosszul esett, hogy kicsit sem feltűnően kerüli azt, hogy találkozzak a barátjával. És sajnos megtudtam, hogy miért is.....

Lényeg, hogy volt egy olyan eset, de ez nem az előző barátjával történt, hogy el kezdett járni valakivel, akkor még első éves gimisek voltunk, de nem egy suliba járunk. És lényeg, hogy suliban voltam amikor felnéztem a facebookomra és kaptam egy üzenetet a barátnőm pasijától, hogy le akarta írni, hogy jó ideje tetszem neki és nem tudja ezt kiverni a fejéből meg hogy nem érdekli hogy a barátnőmmel jár mert engem szeretne megkapni bla bla ilyesmiket irt nekem. Én nem írtam vissza semmit, hanem suli után hazamentem, aztán gondolkozás nélkül felhívtam barátnőm, hogy át mehetnék-e lógjunk egy kicsit...aztán átmentem és a kezébe nyomtam a telómat nézze meg milyen üzenetet kaptam. Igazából akkor jöttem rá mit is teszek, mikor már olvasta az üzenetet. Mondtam neki hogy az ő érdekében mutattam meg, mert nem is tudtam hogy kezeljem a helyzetet....de erre meg konkrétan engem vett elő (ez miatt jó ideig össze is vesztünk akkoriban), hogy biztos valami félreértés,,,aztán rám támadt, hogy biztosan én csináltam valamit amitől így reagált, hogy biztos adtam neki jeleket meg minden. Én meg mérges lettem, mert semmit nem csináltam! Közömbös volt nekem a srác és soha semmi olyat nem tettem, amit félre érthetne.... Sosem voltam vele egyedül természetesen mindig akkor mikor barátnőm is ott volt....

És rám haragudott ezért persze szakított pasijával és őt is lehordta, de én nem voltam hibás csak egyik napról a másikra kaptam egy üzenetet....

És azóta ezt megbeszéltük és bocsánatot is kért, hogy nekem esett és kibékültünk...


Na a mostani helyzetre visszatérve egyik ismerősömmel beszélgettem mikor meglátogatott (itthon lábadozom, mert zakóztam egyet cangával...XD) szóval nem bírtam ki elmondtam neki, hogy mi bánt és végighallgatott aztán elmondta nekem, hogy ő nem akar ebbe belekeveredni, de mivel látja rajtam, hogy ez jobban fáj mint a lábam XD elmondta nekem, hogy barátnőm beszélt vele erről és az a baja (amit valahol mélyen tudtam is, de az kellett hogy valaki hangosan ki is mondja a szemembe) hogy nem szeretné, ha látna a barátja mert féltékeny rám kicsit, mert szerinte "szép" vagyok és sokaknak tetszem és könnyen "fogok" magamnak fiút, de ő nehezebben ismerkedik és végre ha talál valakit, akkor mivel benne maradt a múltkori eset mindig azon kattog az agya, hogy nehogy megint előforduljon egy ilyen eset....

Szóval most nem tudom mit csináljak, ez már nekem kényelmetlen és rosszul esik nekem. Szóval, finoman hogy közöljem ezt vele, hogy tudom mit miért csinál és hogy meg kéne beszélni. Ha kell akkor nem találkozom a barátjával soha! Csak ne legyen ez vagy nem tudom....ha pl. 6 hónapig járnak akkor 6 hónapig nem is találkozhatom a barátnőmmel?? Biztos, hogy beszélek vele erről, csak hogyan kezdjem el??

Valaki volt már ilyen helyzetben, Előre is köszönöm :)


2016. jan. 18. 11:46
 1/4 anonim ***** válasza:
28%

Bocsi, nem olvasom végig, legközelebb írd le a lényeget...

Nem értelek, mit kell ezen kiakadni? Én sem mutattam be minden barátomnak a szerelmemet, pedig már 7 éve együtt vagyunk. Egyszerűen ez a kettőnk kapcsolata, nem tartozik senki másra.

2016. jan. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
46%

1.

Minek kommentelsz, ha lusta vagy a kérdést elolvasni?


Kérdező:

Szerintem válassz egy nyugodt pillanatot, és mondd el neki, hogy mi bánt. Nem kell neki nagy hátsót keríteni, csak vágj bele. : )

2016. jan. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

2-es köszönöm a válaszodat :)

Bocsánatot kérek, de írtam, hogy próbálom rövidre fogni... :p

1-es! Hát köszönöm neked is de....ok. Már 7 éve?? Akkor biztos idősebb lehetsz...de nem is ez a lényeg. Az én barátnőm a legjobb barátnőm és mintha a testvérem lenne és mindig együtt lógunk ha van pasink akkor velük is csoportba...szóval. Amúgy is én mindig bemutattam neki, csak anyuménak nem mutatom be a barátaimat.....Szóval nálunk nem így megy.....17 évesek vagyunk, na jó én leszek pár hónap múlva.... És mindig baráti körökben mozgunk eljárunk ide-oda szóval....

Na de nem is írok többet nehogy sok legyen :D

De szeretek tartalmasan mesélni....:)

Előre köszönöm a további válaszokat, fiatalabb körökből is jöhet!! :p

2016. jan. 18. 16:32
 4/4 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, ez minden, csak nem rövid. :D

23 éves vagyok, és én is a legjobb barátnőimről írtam. :) Ovi óta tart a barátságunk, de még sem tartottuk fontosnak, hogy bemutassuk egymásnak a párunkat.

2016. jan. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!