Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan tudnék lebuktatni egy...

Hogyan tudnék lebuktatni egy cigist?

Figyelt kérdés
A barátnőm dohányzott mikor megismertem és én nagyon ellenzem ezt. Azt mondta értem leteszi a cigit de rengeteg gyanús jel arra utal hogy nem tette le pl: ha úgy van hogy már aznap nem találkozunk és utána mégis váratlanul össze futunk csak a jobb keze dohány szagú és a szája de azt mondja a barátnője cigizett és minden barátnője cigizik az tény, a suliban ma üzletelt valamit egy osztálytarsaval. Így történt: félre hívja a lány tőlem 3méterre és beszélgetnek aztán oda mennek a szekrényhez és adott barátnőm 500ftot és a másik lány megszolalt hogy"az csak 970" tudtommal kb annyiba kerül egy cigi és mikor kérdeztem hogy mire adta a pénzt "mindegy nem lényeges" válaszokat kaptam.... Tudni akarom az igazat kérlek segítsetek! Hogy tudhatnam meg az igazat? :(

2016. jan. 19. 19:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%

Vannak olyan tesztek, ami alapján kimutatják azt, hogy az illető testében van-e nikotin. Ha rendszeresen cigarettázik, akkor ez a teszt biztosan kimutatja. Bár, nem hiszem, hogy bele menne ebbe.

Esetleg kérdezd meg a lányt, aki eladott neki a cigiből.


De az ő érdekében remélem, hogy leszokik, mert hihetetlenül káros a szervezetre! Sok sikert!

2016. jan. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
Ne vedd rossz néven amit írok. Mikor megismerted akkor is tudatában voltál annak, hogy a lány cigizik. Ha ez ilyen kizáró ok, akkor mi a francért jöttél vele össze? Másodszor, ok ő megígérte, hogy a kedvedért leszokik, nem megy. Te miről mondtál le az ő kedvéért?
2016. jan. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
50%
Esetleg azt lehet, hogy elviszed egy társaságba, ahol rágyújtanak körülötte, és ott vagytok sokáig, meg lehet nézni a reakcióját. De én amondó vagyok, hogy semmi értelme az egésznek, inkább szakítsatok. Te nem bírod a dohányzást, ő meg dohányzik, de emiatt hazudnia kell neked. A kapcsolatotokban semmi bizalom és tisztelet nincs egymás felé.
2016. jan. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
Az igazság érdekel? 99%, hogy nem lesz hosszú életű a kapcsolatotok...a párkapcsolat ugyanis nem börtön, ahol rendszabályokat írogatunk elő és ellenőrizgetünk, ezt az emberek zöme nem szokta eltűrni...
2016. jan. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%
2. nak van igaza. amugy ezt sosem ertettem, milyen jogon varja el egy nem dohanyzo, hogy barki letegye erte a cigit? voltam en is nem dohanyzo, a parom meg akkor dohanyzott, es 3 evig en sem kertem , hogy tegye le. szakitottunk, es en szoktam ra, osszejottem massal, aki nem dohanyzott. o se kerte, hogy tegyem le.. nem ertem a rinyalasod.
2016. jan. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Tudtam hogy jönni fognak ezek a válaszok hogy el kéne fogadnom meg stb de valahogy ez nem megy mert nem egy csaladtagom és szerettem meghalt amiatt a szar miatt és nem akarom később őt is közéjük sorolni.... Szimplán csak vigyázni akarok rá de nem megfojtani...
2016. jan. 19. 20:11
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Dohányszagú, vagyis dohányzik...meg hazudik
2016. jan. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
68%

Ha valaki nem akarja letenni, az nem fogja letenni a cigit.

Taláán ha bsztatod vele, hoyg már megint büdös vagy, vagy megint átkurtad a fejem a cigizéssel, talán érsz el vele eredményt, ha másnem összebalhéztok, és te jobbra ő balra.


Mellesleg ha még ebben is átver, akkor szerinted van értelme komolyabban venni?

Legyél vele, használd ki, tart ameddig tart, a többit meg xard le. Ha meg jön valaki ne félj váltani...

2016. jan. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

Mégvalami...


Ha már át vagy verve a cigivel is, akkor nagyon figyelj oda, hogy mit hova teszel be, nehogy aztán egy év múlva csengessenek pelenkapénzért..

2016. jan. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
"el kéne fogadnom meg stb de valahogy ez nem megy ..." AMI NEM MEGY AZT NE ERÖLTESD!!!!! Puszi jobbrol, puszi balrol, egy könnycsepp és ennyi volt a nagy szerelem. Akarata ellenére nem tudsz senkit sem megváltoztatni, leszoktatni valamilyen szenvedélyéröl.
2016. jan. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!