Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan tudnék lebuktatni egy...

Hogyan tudnék lebuktatni egy cigist?

Figyelt kérdés
A barátnőm dohányzott mikor megismertem és én nagyon ellenzem ezt. Azt mondta értem leteszi a cigit de rengeteg gyanús jel arra utal hogy nem tette le pl: ha úgy van hogy már aznap nem találkozunk és utána mégis váratlanul össze futunk csak a jobb keze dohány szagú és a szája de azt mondja a barátnője cigizett és minden barátnője cigizik az tény, a suliban ma üzletelt valamit egy osztálytarsaval. Így történt: félre hívja a lány tőlem 3méterre és beszélgetnek aztán oda mennek a szekrényhez és adott barátnőm 500ftot és a másik lány megszolalt hogy"az csak 970" tudtommal kb annyiba kerül egy cigi és mikor kérdeztem hogy mire adta a pénzt "mindegy nem lényeges" válaszokat kaptam.... Tudni akarom az igazat kérlek segítsetek! Hogy tudhatnam meg az igazat? :(

2016. jan. 19. 19:51
1 2
 11/11 anonim válasza:
ha tényleg a barátnőd, és szereted, akkor a cigivel és a titkaival együtt szereted
2016. jan. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!