Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek mit kéne tennem,...

Szerintetek mit kéne tennem, nagyon hiányzik?

Figyelt kérdés

Egy nagyon jó fiú barátomról van szó, pokolian megharagudott rám, mert összejöttem egy sráccal, akit ő szívből után. És mikor ezt meséltem neki, jól kiosztott, majd faképnél hagyott, azóta nem is beszéltünk, üzeneteimre nem válaszolt.

És szörnyen hiányzik. Minden reggel egy busszal mentünk dolgozni, ő most direkt másikkal jön, és nagyon hiányzik, hogy reggelente nem együtt megyünk, a beszélgetések meg a hülyülések. Meg a sorozatnézések, mindketten nagy sorozatmániások voltunk, most épp a Breaking Bad-et néztük, de nélküle az se ugyan olyan. Meg úgy az egész ember hiányzik, mintha elveszettem volna egy barátot, és lehet tényleg el is vesztettem. Munka közben sem jön már oda hozzám, máskor mindig átjött a mi emeletünkre, volt, hogy hozott kávét, de volt hogy csak pár szót váltottunk, de azzal is sikerült úgy földobnia a hangulatomat, hogy máris jobb kedvel temetkeztem vissza a munkába.

Igazából abba a másik srácba szerelmes nem vagyok, sőt, képes is lennék otthagyni, ha ezen múlna, hogy újra szóba álljon velem. Ti mit tennétek a helyemben? Várjam meg míg ki duzzogja magát, már ha ki fogja, vagy én lépjek? Ti mit tennétek?



2016. jan. 19. 21:17
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Na szünetben átmentem hozzá, láttam rajta, hogy meglepődött, de azt is, hogy örült, legalábbis úgy fölcsillantak a szemei, mikor odaléptem mellé. És elmondtam, hogy nekem nagyon hiányzik, és kérdeztem, hogy mit kell tennem, hogy megint olyan legyen mint régen? És mondta, hogy amíg együtt vagyok azzal a fiúval, addig ne is álmodjak róla. És akkor elmondtam, hogy tegnap szakítottunk, mert rájöttem, hogy nekem nem ő kell, és ekkor annyira megörült, hogy átölelt, és én is őt. És olyan jó volt, hogy legszívesebben el sem engedtem volna, a másik srácnál például soha nem éreztem ezt. Mondom akkor ezt vehetem annak, hogy szent a béke? Mondta, hogy igen. :) Úgyhogy most nagyon boldog vagyok, azóta is csak arra az ölelésre tudok gondolni. :)) De arra nem mertem rákérdezni, hogy akkor most ő úgy egyébként többet érez barátságnál, vagy mi van?
2016. jan. 21. 19:54
 12/14 anonim ***** válasza:
majd kialakul szépen :) örülök, hogy minden rendben :)
2016. jan. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Mert egyszerűen nincs tiszta fiú-lány barátság és kész. Mi sem mutatja ezt jobban, mint ez a példa. Nem haragudott volna meg akárkivel is jössz össze, ha csak a barátod lenne. Lehet, hogy ő sem jött még rá teljesen mit érez egészen mostanáig. És abban is biztos vagyok, hogy te sem vagy tisztában az érzéseiddel iránta.


Ha van valaki, akinek pusztán a jelenléte hiányzik, akivel imádsz együtt lenni, akivel közös hobbijaitok vannak amit élveztek együtt csinálni és akinek pusztán a jelenléte is bolodggá tesz...így lehetne leírnia szerelmet vagy egy jól működő párkapcsolatot is.

Az pedig csak megerősíti ezt, hogy akár az új barátod is elhagynád csak azért hogy visszakapd őt.


Ha nem vagy szerelmes az új srácba én otthagynám és inkább átgondolnám mit is érzek a "barátom" iránt és megbeszélném vele, hogy ő mit érez.

2016. jan. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok csak most olvastam a legutolsó kommentedet. Mégbiztosabb a dolgog, hogy egymásba vagytok esve. :D

Rá is kérdezhetsz, vagy inkább elmondhatod helyette te, hogy te mit érzel. Még ha nem is vagy benne biztos, csak mondd el ezt neki, amit itt leírtál, ebből már tudni fogja és majd kialakul. :)

2016. jan. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!