Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan álljak bosszút?

Hogyan álljak bosszút?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy kicsinyes, gonosz embernek tűnök, de nem vagyok az! Egyszerűen egy bizonyos ember tönkretette egy részét az életemnek és ne haragudjatok, de én ezt nem fogom annyiban hagyni. Hogyan tudok rajta bosszút állni, ami igazán nagyot üt és úgy szenvedne tőle, mint még soha. Tényleg bevlt válaszokat várok!
2015. nov. 27. 21:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Sok embernek már az nagyon fáj, ha egyszerűen nem vesznek róla tudomást! Amúgy, abba gondolj bele, hogy a) ha olyat tett, szenvedhet a lelkiirmeretfurdalástól b)neked miért is lenne jobb, ha bosszút állnál rajta?

(amúgy amíg nem ismerjük a problémádat a lánnyal, illletve a lányt /mi a fontos neki, stb/ addig nem lehet normális válaszokat adni. Bár úgy gondolom, illetve, reménykedem, hogy vannak még annyira normális emberek, hogy ne segítsenek ismeretlenül tönkretenni egy másik ember életét.

2015. nov. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A körülmények ismerete nélkül mondhatok bármit nem biztos hogy passzol a te esetedhez. Ha ismered a gyenge pontjait akkor úgy. Ám megsúgom ettől jobban nem fogod magad érezni, de ezt úgy is utána fogod belátni - ha belátod. Ha nem, akkor csak szídod majd a világot miért szarabb minden...
2015. nov. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ime a tortenet(ekezet nelkul tenyleg bocsi) a lany ovi ota legjobb baratnom volt, jol elvoltunk. Tavaly nyaron volt az elso nagyobb veszekedesunk azt hiszem ket eve volt (penzugyek miatt) aztan egy taborban nagyon szemet volt velem egy evvel kesobb...persze visszakonyorogte magat, mert rajtam kivul nem volt egy baratja sem, most nyaron egesz normalis volt, de nyar vegen megint bunkozott...most egy osztalyba jarunk es ok nelkul folyton cserben hagy, elult mellolem es ugy tesz mintha sose lettunk volna baratok se, ellenem forditotta az egesz osztalyt a hazugsagaival benyal mindenkinek(kitalalt maganak egy kamu szemelyiseget, mert eddig rohadtul nem volt neki) akiknek kozelebbrol volt "szerencsejuk megismerni azok mind utaltak, de most mivel uj osztalyba kerultunk senki nem tudja, hogy milyen volt valojaban. Es amikor ezt elmeselem egy ujdonsult baratjanak azt mondja, hogy "az ember valtozik" szerintem meg ugyan az az aljas suttyo, mint regen.
2015. nov. 27. 21:42
 4/11 A kérdező kommentje:
*tavaly elott
2015. nov. 27. 21:44
 5/11 anonim ***** válasza:

Ingasd meg őt hitében!

Azt várja, hogy bosszút állj, hiszi, hogy úgy lesz.

Ezért mindent megtesz elkerülésére.

Ne állj bosszút, ám ő állandóan várja, pocsékká teszi saját életét.

2015. nov. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Napaszmeg..Szerintem kend be a táskáját szarral. Ehhez a komoly sérelemhez és életed tönkretevéséhez ,amit leírtál ez a méltó magas szintű bosszú .
2015. nov. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Ez alapján olyan embernek tűnik, aki azt akarja, hogy figyeljenek rá. Na, őt azzal tudod nem bántani, hogy nem figyelsz rá. De egy kicsit sem
2015. nov. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
A gyenge pontja:nagyon nem bir vesziteni
2015. nov. 27. 21:48
 9/11 anonim ***** válasza:
Bocsi, most látom, hogy elírtam. Nem bántani=megbántani. Illetve, amiben csak tudsz, legyél jobb nála. (Ha a bosszúdnak ezt a részét a tanulmányi eredményekre vetíted, és fektetsz a "bosszúba" energiát, akkor még jól is jössz ki belőle)
2015. nov. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Rendelj 10 pizzát és 3 kurvit a címére. Kurvik: vidékilány pont hu. Jó szórakozást.
2015. nov. 28. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!