Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Minek szokás nevezni az ilyen...

Minek szokás nevezni az ilyen kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Gimiben jóba voltam egy sráccal, sokat hülyültünk. Most így egyetem alatt tartjuk a kapcsolatot. Havonta dumálunk 1-2 alkalommal, szoktunk találkozni is, mondjuk ritkábban...

Havernak, barátnak vagy minek szokták nevezni az ilyesmit?


Baromi rég volt már igazán jó barátom, mindig hoppon maradok.



2016. jan. 22. 14:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Ismerős
2016. jan. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez a kapcsolat minőségétől is függ. Pl meg tudsz vele beszélni bármilyen problémádat? Vagy csak felszínes dolgokról beszélgettek inkább? Mert akkor inkább csak haver, de ha bármilyen problémával bizalommal fordultok egymáshoz akkor már inkább barát, attól függetlenül, hogy ez most napi, heti vagy havi szinten van. Nekem egy jó barátom Németországban él, évente sajnos csak 1-2 alkalommal tudunk találkozni, skypon is csak havi 1-2x beszélünk, de ettől függetlenül hatalmas bizalommal és szeretettel vagyunk egymás iránt.
2016. jan. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!