Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Smaroltam haverommal nagyon g az?

Smaroltam haverommal nagyon g az?

Figyelt kérdés
Na szoval smaroltam haverommal es ki baszott jo volt kb 15 fiuval smaroltam de vele a legjobb mit tegyek?
2016. jan. 23. 04:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogsz megfézni. Melegedsz.
2016. jan. 23. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nehogy véletlenül eláruld, hogy milyen nemű vagy, mert még esetleg meg lehetne válaszolni a kérdést!
2016. jan. 23. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Láns vagy fiú vagy?
2016. jan. 23. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kérdező fél5kor be lehetett rúgva, úgyhogy lehet sose derül ki hogy lány vagy fiú...
2016. jan. 23. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
43%

ha fiú, akkor sincs semmi gáz ebben. főleg egy házibulis hajnalon, simán belefér még poénként is, hát ha meg mégse poén, akkor gazdagabb lett egy tapasztalattal, aztán majd meglátod merre tovább. és azt is meg kell jegyezni, h ha tini vagy, teljesen természetes még a kíváncsiskodás is a saját nemed felé, azaz ha komoly volt, az se jelenti azt h te most aztán tuti bu... vagy.

kb ennyi.

2016. jan. 23. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Lany vagyok 20 eves es fiuval csokoloztam :D
2016. jan. 23. 11:05
 7/7 anonim ***** válasza:
A kérdés az gáz...
2016. jan. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!