Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mégis hogyan kéne ehhez hozzá...

Mégis hogyan kéne ehhez hozzá álljak? Ne is érdekeljen?

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy egy jó barátom eltitkolt egy fontos életeseményét előlem/lünk (többes szám azért van jelen mert 4-en vagyunk közelebbi viszonyban).

Úgy adta be nekünk, mintha elmaradna, közben meg volt tartva (amire alapból már meg voltunk hivva előre).

Végül ahogy irtam megtartották, nagy titokban akarták tartani, de közben rávaló napra már a facebook-on szerepelnek a képek (ne haragudjatok, de ez f**k logic).

-nem mellékesen nekem is facebook-ról kellett megtudnom.

Nem csak minket, de az egész családja elől eltitkolta, tőlünk még bocsánatot sem kért a hazugságáért.


Nem tudok úgy tenni, mintha mi sem történt volna, mert nagyon rosszul esik, hogy több éves barátságot ennyibe nézett. Utána persze mikor (muszáj volt) összefussunk meg ment a jópofi, mintha mi sem történt volna.


Azt még hozzátenném, hogy annyira semmibe vette a több éves barátságunkat (meg a másik három személlyel való barátságát), hogy inkább jelen volt az eseményen olyan, akit kb egy éve ismer...(ráadásul nagyon buta ürüggyel magyarázta ki!)


Most akkor én fújom fel? Ha igen, miért?

-hozzátennék az egészhez még annyit, hogy volt egy hasonló a részemről mikor rajtakaptak egy piti hazugságon (nem részletezem, max ha valakit érdekel), viszont én azért fogtam magam és személyesen bocsánatot kértem!!!. Mondhatnánk azt, hogy 1-1 a számla, de nagyon nem az.-



2016. jan. 24. 15:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért nem kérdezed meg tőle, hogy miért érezte úgy, hogy el kell titkolnia? Lehet, hogy tud elfogadható magyarázatot. Ha nem, akkor úgy is ti döntitek el, hogy hogy fog alakulni továbbiakban a kapcsolat.
2016. jan. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Sajnos effektiv nincs mikor (és nem rajtam múlik).

Facebook-on nagyon kicsinyesnek tartanám megkérdezni, ezt élőben szeretném mindenképp hogy lássam maga a reakcióját.


De alapból sosem ér rá.

Pedig én dolgozok+sulizok, és még igy is tudnék rá időt szakitani. Ő nem csinál egész nap semmit....

2016. jan. 24. 15:58
 3/3 anonim ***** válasza:
Oka van hogy kerül. Felhívnám, megkérdezném, hogy mikor lenne annyi ideje, hogy személyesen találkozzatok, mert szeretnél vele beszélni. Ha nagyon nem ér rá, akkor mondanám, hogy szóljon amikor alkalmas. Ha nem keres utána, akkor az is sokat mond.
2016. jan. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!