Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tehetnék? Érdemes kockázta...

Mit tehetnék? Érdemes kockáztatni, hogy közelebb kerüljek ehhez a fiúhoz, vagy inkább hagyjam, ne avatkozzak közbe?

Figyelt kérdés

2 hónapja szakítottunk a barátommal,és azóta újra rámköszönött a szerencse,leendő iskolatársam személyében. Már amikor először beszéltünk,tudtam,hogy valamennyivel különlegesebb,legalábbis engem nagyon megfogott már akkor a stílusa. Tegnap találkoztunk,és nagyon pozitívat csalódtam vele kapcsolatban. :) Élőben sokkal másabb volt,többet beszélt,kedvesebb volt és érdeklődőbb.A probléma az,hogy neki is van egy leányzó,aki régebben elcsavarta a fejét,és nekem is a volt barátom nap,mint nap eszembejut.

A srác tökéletes. Belsőleg,külsőleg..:)

15/l



2015. máj. 10. 15:32
 1/2 anonim ***** válasza:
51%
Belsőleg? Honnan tudod, megvolt már a béltükrözés is?
2015. máj. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kockázat nélkül nincs nyereség.
2015. máj. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!