Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti mit szólnátok ehhez? (lent)

Ti mit szólnátok ehhez? (lent)

Figyelt kérdés

Rám írt egy nálam két évvel fiatalabb fiú, hogy szívesen barátkotna velem. Egy ideje írogattunk egymással, és felajánlottam, hogy jelöljön be facebookon, mert ott gyakrabban vagyok elérhető. Megadta a nevét, én meg bejelöltem, erre visszaírta, hogy inkább hagyjam békén, meg, hogy hogy nézek ki. Nem vettem nagyon magamra, de rosszul esett (Kinek ne esne rosszul?!) és teljesen széttiporta a "Nem a külső a lényeg!" - elképzelésemet. Szerintetek mit írjak neki vissza? Ti mit szólnátok ehhez?


14/L


2015. aug. 24. 20:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Küldj magadról egy képet, szerintem egyáltalán nem vagy csúnya... meg eleve, a szépség relatív. Én is ismerek olyan lányt, aki nekem tökre tetszik, a baráti körömben meg csak fújolnak, hogy úristen, hogy tetszhet egy ilyen lány...
2015. aug. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Sacrimoni válasza:
Vissza írni? Felejtsd el! Ilyen dolgokkal ne is foglalkozz. Megtörtént, zárd le és lépj túl rajta. Ne is szánj időt arra, hogy ilyeneken gondolkodsz!
2015. aug. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Sajnálom, de most perpillanat mínuszban van az önbizalmam, nem szeretnék képet küldeni magamról :/ Ez a srác is tök rendesnek tűnt, aztán meg ennyi. :C
2015. aug. 24. 20:56
 4/10 anonim ***** válasza:
Komolyan egy kis taknyos 12 éves gyökér véleményére adsz?
2015. aug. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Kettes számú: Barátnőm meg pont azt mondta, hogy jól oltsan le, hogy ilyen kis éretlen tacskók ne a gép előtt üljenek, hanem menjenek vissza kisautókkal játszani és ne barátkozzanak lányokkal, főleg ne náluk idősebbekkel és barbi babákkal flörtölgessenek, azokban nem találnak hibát. De oké, akkor nem írok vissza neki. :3
2015. aug. 24. 21:06
 6/10 anonim ***** válasza:

Komolyan egy 12 éves miatt vagy így magad alatt? Az még pisis, mit tud a szépségről. Mondják neki ez meg ez a jó azt annyi.

Szard le magasról, töröld faceról, és felejtsd el

2015. aug. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ilyen problémáim nekem is voltak. Mit csinálj? Szard le, felejtsd el, menj nézd meg magad a tükörben és emlékeztesd magad: te szép vagy.
2015. aug. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, igazán kedvesek vagytok! :) Szerintem is csak valakitől hallotta, hogy ez szép meg az szép, aztán saját véleménye nincs is a világról. És nagyon jól lehet nevelve, ha ezt csak így/úgy odadobja valakinek, akivel eddig - elvileg - haver volt. Ha annyira rondának tart, akkor is lehetne benne annyi tapintat, hogy nem ír vissza, vagy valami, de ekkora egy bunkót! >_<" Azért remélem majd valakitől ő is megkapja a magáét! >:)
2015. aug. 24. 21:25
 9/10 anonim ***** válasza:
De szar :D Erről az jutott eszembe, mikor egyszer beszélgettem egy 13 vagy 14 éves kisfiúval (én akkor voltam 15-16 éves) és ő is tök normálisnak tűnt, aztán mikor már beszélgettünk egy órája kb, mondta, hogy küldök-e magamról képet. Mondom küldjön ő előbb, elküldte és hát elé ronda volt szegény. Mondjuk ezt nem mondtam neki, csak utána ehhez képest elég érdekes volt a reakciója. Szóval láttam, hogy szerencsére nem valami perverz öregemberrel beszélgetek, úgyhogy én is küldtem magamról egy képet. Erre a gyerek megkérdezte, hogy lefeküdnék-e vele o.o Én meg néztem, hogy most ezt miért és mondtam neki, hogy nem, egyrészt mert alig ismerjük egymást kb egy órája, másrészt mert túl fiatal is hozzám. Erre hót ideges lett és olyanokat mondott, hogy jajj amúgy én csak ne pofázzak neki, az nekem megtiszteltetés, hogy egyáltalán szóba áll velem, főleg ezek után, amilyen fejem van, meg hogy engem úgyse dugna meg senki :D Elég érdekes volt...
2015. aug. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Azért "bunkó", mert 12 évesen valószínűleg nem fogja fel, hogy a szavainak súlya van. Nem érdekli, mit mond, csak rád zúdítja az első dolgot, ami eszébe jut, még ha meg is bánt vele. Gyerek.


Ne érdekeljen a véleménye, csak játssza a nagyfiút. Később hálás lesz még, ha egyáltalán egy lány szóba áll vele.

2015. aug. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!