Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti barátkoznátok cigány...

Ti barátkoznátok cigány fiúval? És merjek vele kettesben lenni? 15L

Figyelt kérdés
Az igazsághoz hozzátartozik h ő más mint a többiek vagy hogy is mondjam.. Általánosban sok rossz élményem volt a cigány osztálytársaim miatt mert elég sokan voltak de most szeptemberben gimis lettem és most már bejárok a városba és ez a srác az egyetlen cigány az osztályban (elég jó suli). Eddig nem igazán figyeltem rá mert egy árva szót sem beszéltünk egymással de félévkor változott az ülésrend és egy padba kerültünk angolból. A múlt hétenm együtt kellett csinálnunk egy párbeszédet és feltűnt h milyen okos. Én elég jó vagyok angolból de neki kellett kijavítania pár dologban. Meg igazából elég helyes bár nagyon ''cigányos'' az arca (nem tudom h írjam le máshogy) de szerintem helyes. Mikor ezt még régebben mondtam az egyik barátnőmnek egyből elkezdett fújjolni úgyhogy hagytam is az egészet. Igazából nem is tudom h tetszik e csak mióta együtt ülünk angolon azóta szoktunk dumálni szünetben és elég jófejnek tűnik bár vannak fura dolgai. amúgy elég jó tanuló félévkor is 5ös volt a szorgalma a magatartása meg azt hiszem 4es. Szóval nem tudom h barátkozzak e vele mert egyébként nagyon mocskos szája van (minden 2. szava a bazm...) és ha jól tudom cigizik is. Én meg nem ilyen vagyok és kicsit félek h ő is olyan igazából mint azok akikkel régen egy osztályba jártam csak mivel mind magyarok vagyunk az osztályban rajta kívül nincs kivel bandáznia vagy valami. A lényeg h pénteken az osztállyal megyünk valami kiállítást megnézni és reggel egyből oda kell menni. Én nem ismerem a várost ezért felajánlotta h elkísér oda mert ő arrafelé lakik. Szerintetek?? Csak ketten lennénk és kicsit félek mert sulin kívül még nem találkoztunk. Kérjem meg esetleg a barátnőmet h jöjjön ő is velünk?
2016. jan. 26. 17:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Azért a saját osztálytársadat csak ismered annyira, hogy tudd, hogy kell-e tőle félned, nem?

Nem hinném, hogy baj lenne abból, hogy együtt mentek a kiállításra. De ne hívd fel magatokhoz és te se menj fel hozzájuk.

2016. jan. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Figyelj,ha nem akarsz,nem cigizel vele. Ettől még barátkozhatsz vele. Nekem is volt egy cigány barátom,nagyon rendes srác,értelmes. Az meg,hogy iskolán kívül a haverjaival mit csinál,az hidegen hagy.
2016. jan. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
31%
Nem, mert előbb vagy utóbb mindből kijön az igazi énje.
2016. jan. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Kill The Sexplayer ***** válasza:
64%
Ne, mindenki tudja, hogy akinek nem fehér a bőre, az az ördög tereménye. Egyébként vicces, hofy olyan dolgokat tartasz megvetendőnek, amit egy fehér bőrűnél eszedbe sem jutna szóba hozni, például, hogy cigizik. (Ez olyan, mint amikor Hitlernek hozzák fel azt, hogy valójában nem is volt vegetáriánus, mintha ez lett volna a legginoszabb dolga.) Nálunk az osztály 95%-a cigizik, pedig cigányt még az iskola épületén belül sem láttam.
2016. jan. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Ő is magyar, csak szólok.
2016. jan. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
pont az a baj h nem ismerem mert csak pár hónapja vagyunk osztálytársak és eddig nem beszéltünk de tényleg egyetlen szót sem. És mint mondtam elég sok rossz tapasztalatom volt már az előző iskolámban.. Meg is loptak meg egyszer családostól fenyegettek.. De elmegyek vele pénteken mert tényleg csak egy kis sétáról van szó abból nem lehet baj :) ő rendesnek tűnik. ja és köszi
2016. jan. 26. 18:50
 7/14 anonim ***** válasza:
28%

Így 2016-ban már ideje lenne felfogni hogy a cigányok is ugyanolyan emberek mint mi. Nincs beléjük kódolva a gengszterkedés, a verekedés, a lógás, a nyomulósság. Ez nevelési kérdés, nem etnikai. Ha balhés lenne a srác nem tanulna, nem lenne 5ös szorgalma és 4es magatartása, azt garantálom. A jól nevelt, normális családban felnövő cigányok még jobban is kerülik a sztereotipikus kamu-gengszter életstílust mint más "magyarok", pont a magadfajták miatt: Nem akarják hogy egy kalap alá vegyék őket a putriban élőkkel. Neked valahogy mégis sikerült, ehhez tiszta szívemből gratulálok.


A csúnya beszédről és a cigizésről annyit, hogy 15 évesen nálunk fehér-roma-vietnámi-néger, bukdácsoló-színötös együtt káromkodott és cigizett a suli előtt. Kb. semmit nem mond el egy tinédzser jelleméről a csúnya beszéd és a dohányzás. Ha tudja hol és mikor van a káromkodásnak helye és ideje, akkor ugyanolyan srác mint a többi, akkor nem rosszabb mint a többi srác.


Kezeld úgy mint egy normális embert, ne úgy mint egy lenézendő kisebbség tagját, vagy mint egy időzített bombát. Ha más 15 éves fiúval elmernél menni egyedül, akkor vele is elmehetsz. Ha más 15 éves srác az eddigi kapcsolatotok alapján rád mozdulna és nem akarod hogy az történjen, hívj egy barátnőt.

2016. jan. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szemelyisegetol fugg. Ismerd meg, ha normalis s normalisan beszel.
2016. jan. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Tudom tudom és bocsánat ha rosszindulatúnak tűntem. Csak megfordult a fejemben h azért ajánlotta fel h sétáljunk együtt mert tetszem neki és ettől kicsit beparáztam :D bár nem hiszem. egyébként igazad van
2016. jan. 26. 19:34
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem simán mehetnél vele kettesben, ha már nem hülye, azaz okos csaknem fog veled csinálni valami hülyeséget. :D
2016. jan. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!