Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért néznek hülyének a barátaim?

Miért néznek hülyének a barátaim?

Figyelt kérdés

Mai napon felléptem steamre, és látom játszik a két "barátom" , skypeon ráirtam az egyikre, és azt irta vissza nem játszik, megkérdeztem a másikat, most játszik mással.

Másnap megint, felhivtam telefonon, most nem skypeolok senkivel sem, közben pedig skypeolt, én is benne voltam a csopiba

A legdurvább az volt, hogy beléptem a csoportba, "Sziasztok" "Na nekem mennem kell..." elmentek 5 percig, majd visszajöttek amikor leléptem és játszottak tovább

Nekem nem az esik rosszul, hogy nem játszanak velem, hanem ,hogy hülyének néznek



2016. jan. 27. 18:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Mert nem a barátaid.A fiataloknál még így megy ez, sunyi módon.
2016. jan. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szemembe nyali fali az isibe, neten meg egy hülye vagyok szerintuk?...
2016. jan. 27. 19:06
 3/9 anonim ***** válasza:
Felkavaró!
2016. jan. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
ők is csak addig voltak "barátok" ameddig ment a jópofizás
2016. jan. 27. 19:12
 5/9 anonim ***** válasza:
Pereld be őket!
2016. jan. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
:DD biztos
2016. jan. 27. 19:16
 7/9 anonim ***** válasza:
Sajnos manapsàg ez van. Nehezen èrtem màr meg hogy mi a bànat törtènik az emberekkel? Egyre gonoszabbak egymàssal. Egy èjszaka alatt ùgy megvàltoznak, hogy ùgy érzed, màr nem ismered ôket vagy fèlre ismerted ôket. Voltak ilyen baràtaim, ès mondhatom hogy nem kellemes èrzès az, amit èrzel. Ahogyan ők viselkednek veled, ùgy te is. Nèzd őket füstnek. Ha majdan megkèrdezik, hogy mi van veled, tàlalj ki nekik jò csìpősen.
2016. jan. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 góródó válasza:
Ne foglalkozz ezzel a témával! Az iskola azért van, hogy tanulj, ott próbálj meg eredményt elérni! Ha nem akarsz erőnek erejével másokkal barátkozni, akkor egy idő után úgyis lesznek barátaid. A többiekel ne törődj, maradj velük udvarias, de hideg.
2016. jan. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszonom:)
2016. jan. 27. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!