Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nincsenek barátaim vagy...

Miért nincsenek barátaim vagy barátnőim akik elhívnak bulizni vagy én őket és el is jönnek? L

Figyelt kérdés

Egyszerűen nincs kit hívnom. Nincsen olyan igaz barátom aki eljönne velem bulizni, pedig én annyira szeretnék. Hogy szerezzek barátokat?

A haver-barátaimnak vagy nincs kedve vagy csak mással van.


2016. jan. 23. 18:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Mert nem vagy pénzes.


Ha pénzes lennél, kapásból 80-an ugrálnának körülötted.

2016. jan. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha fiú barátra vágysz akkor először magadat vizsgált. Nem tűnhet úgy másoknak hogy te nem akarsz az illetővel lenni vagy nem szeretsz bulizni, vagy valami?


Aztán mehetünk oda hogy kinézet, meg ilyesmi.

2016. jan. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem sincsenek, mert más az érdeklődésünk ebben a barátaimmal. Megfogtam magam és elmentem egyedül, ennyi. F
2016. jan. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Aruka válasza:
Hát jó lenne egy kicsit többet megtudni rólad, pl. általában hogy próbálsz barátokat szerezni, hogyan kérdezed meg őket? Lehet hogy talán a viselkedéseddel lehet probléma.. Ha meg új ismereteket szeretnél, akár rokonokkal is mehetsz bulikba unokatesókkal talán.. aztán a szórakozóhelyen már könnyen lehet haverkodni
2016. jan. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Menjünk együtt! Én is ugyanilyen helyzetben vagyok. Ha elhívok valakit, akkor "jaj nem is tudom, meg kell etetnem a macskámat és megtisztogatni az udvaron a köveket" típusú válasz jön és inkább már nem is hívok senkit. ... :)
2016. febr. 29. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!