Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak a "baráti"...

Mit csináljak a "baráti" problémával?

Figyelt kérdés

Nem birom. Az életem már egy nagy szar! Az osztályban vannak lányok akikkel vagyok de azok nem igazi barátok... Néha úgy viselkednek de nagyon ritkán. Van egy másik csoport akikkel szeretek lenni de nem tudom zavarok-e. Egy lány idén csatlakozott hozzájuk [gy naggyából de ő egy nagyon érdekes ember.... Előtted jópofizik a hátad mögött meg kibeszél. Egyszerolyan furcsán nézett rám.. Meg van egy fiu akivel szeretnék összehaverkodni de nem tom hogyan... Más lányokkal joba van de lehet nekem is menne de hogy? Facebookon is írok de nem irnak vissza. Meg nem irbak rám. Csak néha. Visszairni valameim meg nem ir...

Mit csinálhatnék??? Lehet így leírva nem hangzik olyan rosszul de az...

13\L



2016. jan. 30. 16:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Fogalmazni se nagyon tudsz még kislány...ezek nem problémák, hanem nyavalygás a semmin. De örülök, hogy a te a generációd tagja vagyok...
2016. jan. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
*hogy NEM a te generációd tagja...
2016. jan. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!